Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Diner 55

Trzy warszawskie foodtrucki na zimę w jednej lokalizacji - czyli co się dzieje z mobilnymi restauracjami, gdy nadchodzą chłody

Nowe miejsce: Diner 55
d1fz1tw
d1fz1tw

Pewnie zadajecie sobie pytanie, co się stanie z wszystkimi foodtruckami , gdy nadejdzie zima? Mobilne wozy z jedzeniem, których prawdziwy wysyp Warszawa przeżyła w tym roku, są przecież stworzone do warunków letnich. Czy to znaczy, że wraz z nastaniem pierwszych chłodów ich właściciele pójdą na przymusowe wakacje? Niekoniecznie!

Trzy warszawskie foodtrucki na zimę w jednej lokalizacji - oto pomysł na Diner 55 - restaurację inspirowaną kuchnią Ameryki Północnej. Nowe miejsce zacznie działać jeszcze w październiku na coraz popularniejszej ostatnio ulicy Parkingowej, w budynku pod adresem Żurawia 32/34. Diner 55 znajdzie się przy klubie 55 i będzie sąsiadem lokali takich jak Bątą, Bufet Centralny oraz Parking Bar .

W Diner 55 dostaniecie opływające słodyczą pancakes od Mr.Pancake, solidne, prawdziwie amerykańskie burgery Panburger i wyrafinowane meksykańskie tacosy spod szyldu RICOS TACOS - mówią właściciele - Diner 55 to nie tylko kolorowa alternatywa poważnych śródmiejskich lunchowni i niezdrowych sieciówek z jedzeniem na szybko. To również miejsce spotkań, gdzie głośników leci meksykański rap, wnętrze jest kolorowe, a w GTA można grać od rana do wieczora, popijając domowej roboty smoothies i orzeźwiające prosecco.

d1fz1tw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fz1tw