Trwa ładowanie...
d3ky7ch

Nowe miejsce: Fitmealtruck

Pierwszy foodtruck ze zdrowym jedzeniem
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsce: Fitmealtruck
d3ky7ch

Wiosna chyba naprawdę jest już blisko, a jedną z oznak jej przyjścia są nowe foodtrucki , które wyjeżdżają na ulice Warszawy. W ubiegłą niedzielę swoją premierę miał kolejny z nich - Fitmealtruck - pierwszy foodtruck ze zdrowym jedzeniem. Serwue on różne danie od burgerów, wrapów i quesadillas po sycące sałatki.

* Zobacz, jakie nowe miejsca otworzyły się ostatnio w Warszawie!*

Wszystko przygotowane z wysokiej jakości produktów - mówią właściciele - Wprowadziliśmy zdrowe zamienniki typowych produktów żywieniowych. Zamieniliśmy typową bułkę pszenną na bułkę żytnią z p**ełnego ziarna, która jest wypiekana na zakwasie zgodnie ze stworzoną specjalnie dla nas recepturą. **Ser jest o obniżonej zawartości tłuszczu, a ponadto dodajemy mnóstwo świeżych, soczystych warzyw.

d3ky7ch

Świeże mięso wołowe, mięso z kurczaka i mięso z łososia jest odpowiednio przyprawiane różnorodnymi ziołami. Przygotowywane do potraw sosy są lekkie, bogato przyprawione ziołami i nadają charakterystycznego smaku dla danej potrawy. Stawiamy na prozdrowotność naszych posiłków, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak trudno jest obecnie odpowiednio zadbać o swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne.* Dzięki naszej ofercie klienci mogą zmienić swoje złe nawyki żywieniowe* - dodają.

Aktualną lokalizację foodtrucka można śledzić na Facebooku .


*Zobacz także: Nowe miejsce: Przystanek Koło *

d3ky7ch

Podziel się opinią

Share
d3ky7ch
d3ky7ch