Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Genesis. "Właściciele z gwiazdką Michelin"

"W menu uwzględniono trendy pescariańskie i wegetariańskie".

Nowe miejsce: Genesis. "Właściciele z gwiazdką Michelin"
d3rq85y
d3rq85y

*Ma nie tylko zadziwiać oryginalnym kształtem lokalu, ale i wyszukaną ofertą kulinarną. Przy rondzie Daszyńskiego, a dokładniej na otwartym w ostatnią Noc Muzeów placu Europejskim powstaje restauracja Genesis. To projekt twórców Senses – restauracji, która w marcu 2016 r. zdobyła drugą w Polsce gwiazdkę Michelin . *

Restauracja już wkrótce zaprezentuje menu skierowane do gości "o wysokich wymaganiach", oparte na "najwyższej jakości polskich i hiszpańskich produktach, mięsach z hodowli o najwyższych europejskich standardach oraz recepturach uwzględniających m.in. trendy pescariańskie i wegetariańskie".

Oprócz mistrzowskiej kuchni, planowane sa imprezy, w tym muzyka na żywo. Za to, co zostanie podane do stpołu, odpowiada Artur Grajber - szef kuchni znany z hotelu Bristol, Westin czy Sheratona. Właściciele zapowiadają autorskie menu.

Oryginalny budynek zaprojektował architekt Przemysław Stopa. Wnętrze dwupoziomowej restauracji będzie znakomicie współgrać z zewnętrzną koncepcją budynku. "Będzie realizacją modernistycznej wizji współczesnego raju" - czytamy w zapowiedzi.

d3rq85y

Otwarcie Genesis planowane jest na początek 2017 roku.

d3rq85y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rq85y