Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Kucharek Sześć

Fajne i niedrogie domowe obiady

Nowe miejsce: Kucharek Sześć
d3v9xdy

"Kucharek sześć" powstało na Ursynowie. Nazwa lokalu, biorąc pod uwagę znane przysłowie, jest dość ryzykowna, jednak właściciele z dumą podkreślają, że chcą ten mit przełamać.

Jeśli będą trzymać dotychczasowy poziom, zapewne im się uda. "Kucharek sześć" znajduje się przy ulicy Dereniowej 6 (na tyłach pawilonów, niedaleko stacji metro Imielin) i oferuje bardzo tradycyjną, polską kuchnię. Schaboszczak, golonka, gołąbki, wszelkie popularne zupy i surówki.

Dużym atutem lokalu są ceny. Zupa kosztuje około 5 zł, gulasz czy kurczak w sosie około 8 zł. Najtaniej wychodzi zamówienie dania dnia, które niezmiennie kosztuje 14,90. Można też skomponować z różnych składników własny mix. Są też specjalne dania dietetyczne.

d3v9xdy

Drugim atutem lokalu jest dostawa do domu - to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie przepadają za gotowaniem, za to chcieliby zjeść gorący obiad "jak u mamy". Dostawa kosztuje 4 zł, więc przy większej liczbie głodnych osób to naprawdę niewiele.

Zachęca również czytelna i bogata w zdjęcia strona internetowa. Jak ważne jest to w przypadku lokali gastronomicznych, nie trzeba chyba pisać.

Niestety, "Kucharek sześć" to oferta dla ludzi mieszkających na Ursynowie i w jego okolicach. Nie mniej i na Ursynowie głodomorów nie brakuje, a ile razy można zamawiać chińszczyznę lub poszukiwać lasagni w zamrażarkach supermarketu? Czasem potrzebny jest konkretny schaboszczak i w tym lokalu go dostaniemy. Polecamy!

"Kucharek sześć"
ul. Dereniowa 6
Godziny otwarcia:
Pon – Niedz 11.00-19.00
STRONA internetowa

d3v9xdy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v9xdy