Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Loving Hut przy stacji Politechnika

Lokal z wegańską kuchnią wietnamską, który ma swoje oddziały na całym świecie - otworzył w Warszawie już drugie miejsce. Tym razem na ul. Waryńskiego
Share
Nowe miejsce: Loving Hut przy stacji Politechnika
djl4xef

Weganie i wegetarianie kojarzą na pewno nazwę z niedużym barem znajdującym się w pawilonach na Jana Pawła II. Tutaj znaleźć można wyjątkowo bogatą ofertę dań obiadowych dla tych, którzy nie jedzą mięsa ani żadnych składników pochodzących od zwierząt.

Loving Hut stawia na smaczne, zdrowe i tanie jedzenie. Wszystkie składniki są w 100 procentach wegańskie. W miarę możliwości stosowane są organiczne warzywa i produkty bez GMO do wszystkich potraw i napojów, ze szczególnym naciskiem na pozyskiwanie produktów od lokalnych producentów.

Miejsce prowadzone jest przez Wietnamczyków, zatem w menu znajdziemy dania azjatyckie, także tradycyjne - tyle że w wersji wegańskiej. Na deser możemy zjeść wegańskie ciasto. Do picia jest kawa, herbata i zimne napoje - polskie i orientalne, takie jak napój aloesowy czy sok z mango w puszce. Ceny, jak na lokal wegański, są wyjątkowo przystępne - obiad zjemy tu już za 14 złotych.

djl4xef

Czytaj więcej: Loving Hut w Warszawie

*12 listopada minęły 3 lata, od kiedy otworzono pierwszą w Warszawie wegańską knajpę Loving Hut. Tego samego dnia otwarto kolejny lokal na ul. Waryńskiego 3, tuż przy stacji metra Politechnika. *

Zachęcamy do odwiedzin!

Czytaj również: Nowe miejsce: MEZZE hummus i falafel

djl4xef

Podziel się opinią

Share
djl4xef
djl4xef