Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Mały Uwodziciel

Duży wybór kaw, codziennie inny lunch za 19,50zł, a w weekendy niezwykle długi, bo całodniowy bufet śniadaniowy!
Share
Nowe miejsce: Mały Uwodziciel
d1cgs1y

Na Woli, przy ulicy Chłodnej, powstało nowe miejsce - kawiarnia Mały Uwodziciel. Powstała w miejscu, gdzie kiedyś mieściła się Po Prostu Cafe. Znajdziemy tu wiele rodzajów kaw przygotowywanych przez profesjonalnych baristów, codziennie inny lunch za 19,50 zł, a w weekendy niezwykle długi, bo całodniowy bufet śniadaniowy!

Drip, chemex czy aeropress - w Małym Uwodzicielu znajdziemy kawę parzoną na różne sposoby. Kupimy tu także kawę na wynos. Codziennie od 11:00 do wyczerpania zapasów jest tu serwowany lunch. Za 19,50 zł możemy codziennie zjeść tutaj coś innego. W piątek na przykład serwowano tu krem z białych warzyw, a na drugie danie tagliatelle z suszonymi pomidorami, rukolą i parmezanem. Nawet jeśli na dany dzień zaplanowano danie mięsne, szefowa kuchni może przygotować na życzenie coś wegetariańskiego. Od poniedziałku do piątku kuchnia pracuje od 7:00 do 17:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do zachodu słońca. Dostaniemy tutaj także darmową, filtrowaną wodę.

Zobacz: W tych lokalach dostaniesz wodę z kranu [LISTA]

Ciekawą ofertą jest również* bufet śniadaniowy, który odbywa się tu w sobotę i w niedzielę. Płacimy raz, a jemy ile chcemy.* Do tego, bufet trwa wyjątkowo długo, bo od 9:00 rano aż do zachodu słońca. W Małym Uwodzicielu znajdziemy wiele czasopism do czytania, także tych zagranicznych.

d1cgs1y

Mały Uwodziciel
ul. Chłodna 48
Pn – Pt 7:00 – 19:00, Sb – Nd 9:00 – 19:00

Zobacz, jakie inne nowe miejsca otworzyły się ostatnio w Warszawie!

d1cgs1y

Podziel się opinią

Share
d1cgs1y
d1cgs1y