Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Między Bułkami

Nowa burgerownia w mieście! Mocny kandydat na najlepszego burgera w stolicy!

Nowe miejsce: Między Bułkami
d10wcto
d10wcto

Wczoraj miało miejsce otwarcie nowej burgerown i. Lokal pojawił się na Alejach Jerozolimskich 23 (w pobliżu DH Smyk). To znakomita lokalizacja zarówno dla lokalu, jak i dla nas, bowiem w okolicy mamy głównie duże i mniejsze sieciówki fast foodowe. Burgery ze znakiem homemade taste będą tu fajną alternatywą. Lokal nie jest wielki, na dole jest zaledwie kilka miejsc (dzięki czemu spokojnie wjadą tam osoby na wózkach). Za to na piętrze, przy większych ławach i mniejszych stolikach zmieści się ponad 30 osób.

A menu, prócz burgerów typu classic i cheese, dostaniemy też kilka propozycji mniej typowych, jak Poland Forever (burger z kurkami i żurawiną) czy Portobello Chicken (grzyby i pesto). My jedliśmy tego drugiego i trzeba przyznać, że był to kawał sporego i dobrego burgera (na zdjęciu poniżej). Dostaliśmy do niego przygotowaną na miejscu surówkę colesław o bardzo łagodnym smaku.

Lokal posiada też ofertę dla wegetarian i wegan (burgery z cieciorką, fasolą grzybami lub soczewicą), a na drzwiach ma się wkrótce znaleźć certyfikat bezpiecznej żywności dla bezglutenowców (pieczywo)
. Dla dzieci przygotowywane są mini burgery (z kurczakiem)
. Do picia kawy, herbaty, lemoniady, soki bezcukrowe. Także alkohol (piwo i cydr).

d10wcto

Ceny. Jak na to miejsce - umiarkowane. Najprostszy burger kosztuje 19 zł, najdroższy - 23. Dodatki typu frytki czy krążki cebulowe - 6 zł. Piwo kosztuje dychę. Jak na Aleje Jerozolimskie nie jest to jakoś wyjątkowo drogo. Za to na pewno smaczniej i zdrowiej niż w pobliskich sieciówkach. Dodatkowo lokal wkrótce wystartuje ze zdrowymi śniadaniami, podawanymi już od 7.00 rano. Warto też zauważyć, że Między Bułkami to lokal dog friendly, a każdy spragniony psiak dostanie tam michę wody za free.

Między Bułkami
Aleje Jerozolimskie 23
Godz. otwarcia: codziennie 7.00 - 23.00
STRONA internetowa

d10wcto
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10wcto