Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Multi-tap Chmielarnia

40 polskich i zagranicznych browarów, 16 kranów z zimnym piwem!

Nowe miejsce: Multi-tap Chmielarnia
d2qqdyd
d2qqdyd

Już 21 czerwca pojawi się nowe miejsce - Multi-tap Chmielarnia. To kolejna mekka entuzjastów piwa. Dodatkowym atutem lokalu jest kuchnia, w której skosztujemy potraw opartych o tradycjną kuchnę tajską i nepalską. Szef kuchni jest Nepalczykiem

Jak powiedział nam Mikołaj Dzierżanowski, jeden z właścicieli lokalu: wyselekcjonowaliśmy na początek 40 polskich i zagranicznych browarów, których piwa należą do najlepszych, zarówno pod względem walorów smakowych, jak i technologii produkcji. Co najważniejsze, w naszej ofercie nie znajdziemy marek popularnych w warszawskich pubach i sklepach wielkopowierzchniowych. Mamy perełki, które wywrócą do góry nogami podejście do piwa wśród warszawskich konsumentów.

Co to oznacza w praktyce? W menu Chmielarni pojawią się piwa z takich browarów, jak Haust z Zielonej Góry, Pinta, Jan Olbracht, Ale Browar, Namysłów, Rodenbach, Tucher, czy St. Austell. "Każdy gość będzie mógł skosztować piwa o smaku, jakiego oczekuje i to nie tylko pod względem surowca wykorzystanego do jego produkcji, czy skali goryczy, ale i koloru oraz zawartości alkoholu.” – podkreśla Dzierżanowski.

W Chmielarni jest aż 16 kranów z zimnym piwem. Ceny? Od 6 zł w górę.

Lokale typu multi-tap zaczęły pojawiać się w stolicy. To dobrze, gdyż dotychczasowa oferta piwna pubów jest - delikatnie mówiąc - skromna.

d2qqdyd

Multi-tap Chmielarnia
Ul. Twarda 42 (Wola)
Pon - Czw.: 11:00 - 00:00
Pt. - Sob.: 11:00 - 02:00
Niedz.: 11:00 - 00:00
STRONA internetowa

d2qqdyd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qqdyd