Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Na Rowerze Cafe

Mobilne restauracje się w Warszawie przyjęły, teraz czas na mobilne kawiarnie. Tym razem ekologiczne - kawę sprzedaje się tu z roweru!

Nowe miejsce: Na Rowerze Cafe
d3ub569
d3ub569

Na Rowerze Cafe to połączenie stylu, aromatu świeżo palonej kawy oraz przedwojennej elegancji- mówią o sobie właściciele nowej siecie mobilnych i ekologicznych kawiarenek - Dbamy o środowisko naturalne i o kubki smakowe naszych klientów parząc najwyższej jakości, zawsze świeżo paloną brazylijską kawę. *Od niedawna można ich spotkać na ulicach Warszawy i napić się kawy parzonej wprost z... roweru. *

Na Rowerze Cafe można spotkać w róźnych lokalizacjach stolicy, najczęściej na Krakowskim Przedmieściu.* Z nawiązujących do klimatu dawnej Warszawy rowerów można napić się najwyższej jakości kawy.* Nasza kawa to 100 % Arabica - najszlachetniejsza i najdelikatniejsza w smaku odmiana kawy - czytamy o niej na stronie - Jej ziarno posiada aż 60% więcej olejków zapachowych niż powszechnie stosowana Robusta, a parzone z niej espresso jest bardziej oleiste i aromatyczne. Mieszanka otrzymała certyfikat Rainforest Alliance Certified, gwarantujący, że jest produktem wolnym od nawozów sztucznych, modyfikacji genetycznych, metody jej zbierania są w pełni ekologiczne a ludzie pracujący przy jej zbiorach i obróbce otrzymują odpowiednie wynagrodzenie, godne warunki życia oraz dostęp do edukacji i opieki zdrowotnej.

Aktu*alną lokalizację można znaleźć na ich Facebooku .* **

d3ub569
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ub569