Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Pod Stopami

Miejsce, które kocha ludzi, domowy klimat, a do tego promuje osoby, które malują, rysują, wykonują rękodzieło

Nowe miejsce: Pod Stopami
d35j2ob
d35j2ob

22 czerwca, w samym centrum Warszawy pod adresem Piękna 22, w starej kamienicy z 1904 roku, nastąpiło oficjalne otwarcie Klubokawiarni Pod Stopami.

Pomysł na powstanie tego miejsca narodził się w Kazimierzu nad Wisłą. Byliśmy tam na długich wakacjach i czas umajaliśmy sobie smakując kawkę u Dziwisza czy odwiedzając niesamowitą knajpę korzeniową, w której mieliśmy przyjemność smakować przeróżnych regionalnych piw, win przy muzyce na żywo i niesamowicie fajnej atmosferze. To wszystko nas oczarowało i podjęliśmy decyzję, zakładamy własną knajpkę. Jeszcze w sierpniu 2012 roku znaleźliśmy lokal na ul. Pięknej 22 w starej kamienicy z duszą i historią. We wrześniu wygraliśmy przetarg i po zdobyciu wszystkich pozwoleń udało się nam w 22 czerwca 2013 roku otworzyć Klubokawiarnie Pod Stopami.

Jak zapewnia Iza Rokita z klubokawiarni Pod Stopami, w lokalu stawia się na jakość, produkty są świeże, smaczne, cieszą nie tylko podniebienie ale i oko. Jest kawa: espresso podawane klasycznie ze szklanką wody, late macchiato,caffe late, capuccino, babycino, sok świeżo wyciskany, sok tłoczony, smakowe herbaty w tym herbaty-kwiaty, napoje typu john lenon, fritz-cola, woodstok, kwas chlebowy, podpiwek. Są także koktajle owocowe i warzywne, jak również ciasta, takie jak torcik mascarpone idealny do kawy, domowy sernik z mango, bądź czekoladą. Na zgłodniałych czekają naleśniki z malinami, ze szpinakiem, z soczewicą, krokiety z mięsem, wrapy (rucola, avokado, granat, łosoś) orzeszki sojowe i domowe pralinki owsiane.

Na Pięknej 22 ma się też sporo dziać. Klubokawiarnia ma na swoim koncie pierwszy koncert, a 12 lipca zaprasza na koncert Nitelli. Z kolei 7 lipca odbyły się warsztaty dla dzieci, które poprowadziły Muchy Samochwały - z pewnością nie były to ostatnie zajęcia dla najmłodszych w tym miejscu.

Obrazy na naszych ścianach są malowane przez młodych twórców. Są to wystawy czasowe. Mamy też starą dużą gablotkę po czcionkach, gdzie znajduję się biżuteria na bezgotówkową wymianę. Jeśli się komuś znudziła jego biżuterią może wpaść Pod Stopy i wymienić na inną.

* Klubokawiarnia Pod Stopami*

d35j2ob

ul. Piękna 22 ( MAPA )

d35j2ob
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35j2ob