WP
nowe miejsca

Nowe miejsce: Secado

Na rogu Wilczej i Marszałkowskiej, w miejscu dawnej Klubokawiarni Śródmiejskiej, powstała restauracja z fantazją. Czy na Marszałkowską wróci trochę życia?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsce: Secado
WP

Secado powstała w miejsce Klubokawiarni Śródmiejskiej , co bardzo nas cieszy, bo po zamknięciu tej ostatniej martwiliśmy się, że ulica Marszałkowska teraz umrze na dobre. Jak przekonują właściciele, tutaj zjemy modne i smaczne potrawy kuchni hiszpańskiej i amerykańskiej w dobrej cenie, a wieczorami posłuchamy ciekawej muzyki granej przez DJa. Lokal jest przestronny, składa się na niego kilka sal i barów, więc swobodnie można znaleźć kącik dla siebie.

Nowe miejsce: Brzozowa 37

Co czeka na gości Secado? Na ich oczach, w otwartej kuchni przygotowywane są kanapki, tortille, frittaty, omlety, burgery, tapasy, pasty, owoce morza, steki i desery. Znajdziecie tutaj również ciekawe pomysły na menu sezonowe.

WP

Za ile zjemy?

Secado zaprasza codziennie na lunch w cenie 19,90 zł (zupa i drugie danie) lub 24,90zł (dodatkowo z lampką wina). Dania w karcie kosztują z kolei średnio 30-50 złotych. Restauracja zaprasza na śniadania i weekendowe wieczory z DJem.

INFORMACJE:

*Restauracja Secado, *ul. Marszałkowska 66 ( MAPA )

WP

*Godziny otwarcia: *Pon-Czw.: 10:00-23:00, Pt.-Sob.: 10:00-00:00, Niedz.: 12:00-23:00

* Strona internetowa*

Podziel się
Podziel się
WP
Podziel się
Podziel się
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP