Trwa ładowanie...
d42988l

Nowe miejsce: sklep z Pięknymi Książkami

Tu kupić można książki w pięknych oprawach, a także ryciny i mapy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsce: sklep z Pięknymi Książkami
d42988l

Na Mokotowie otwarto niezwykłe miejsce o wdzięcznej nazwie "Piękne Książki ". Tutaj dostaniemy literaturę pięknie i starannie oprawioną. Taki wolumin to ozdoba dla każdego domu.

Czytaj również: Powstaje baza warszawskich księgarń i bibliotek!

W ofercie tej księgarni są m.in. oprawione w skórę ze złoceniami tradycyjne dzieła Sienkiewicza, Mickiewicza, Prusa, czy Słowackiego. Znajdziemy również i nowocześniejsze pozycje, takie jak "Władca Pierścieni" J.R.R. Tolkiena czy "Wiedźmin" A. Sapkowskiego.

d42988l

Salon oferuje również dobrej jakości reprodukcje najpiękniejszych ilustrowanych starych ksiąg. Wśród nich jest m.in. Biblia Gutenberga, tzw. "Mały Ptolemeusz" czy pierwsze wydanie "O obrotach sfer niebieskich" Mikołaja Kopernika.

Można tu również przynieść swoją książkę, która zostanie przez introligatora oprawiona lub naprawiona. Każdy może sam zadecydować, jak taka oprawa będzie wyglądać, a według tego, co mówią właściciele - granicą jest jedynie nasza wyobraźnia! Czas oczekiwania na oprawę to ok. 2-4 tygodni.

Nowy sklep znajduje się przy ul. Puławskiej 134a. Jest otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:*00-18:00 oraz w sobotę w godz. 10:00-14:00.*

piekneksiazki.com

d42988l

Facebook

Czytaj również: Chcą mieć kuchnię w BUWie. Dziś happening!

d42988l

Podziel się opinią

Share
d42988l
d42988l