Trwa ładowanie...

Nowe tramwaje dla Warszawy!

45 maszyn. Będą całkowicie niskopodłogowe i w pełni klimatyzowane. W każdym znajdzie się monitoring obejmujący całe wnętrze pojazdu

Nowe tramwaje dla Warszawy!
d46p3u9
d46p3u9

Spółka Tramwaje Warszawskie dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty w przetargu na zakup 45 niskopodłogowych tramwajów dwukierunkowych. Wybrana została oferta firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A.

Zamówienie obejmuje dostawę 45 tramwajów, specjalistycznego wyposażenia obsługowego, pakietu naprawczego, pakietu eksploatacyjno – naprawczego oraz wykonywanie napraw powypadkowych w okresie 5 - letniej gwarancji tramwajów.

Jak czytamy na stronie Warszawskich Tramwajów, o wyborze oferty zadecydowała łączna liczba punktów uzyskanych w ocenie ofert. Cena stanowiła kryterium o wadze 60% a kryteria o łącznej wadze 40% stanowiły rozwiązania techniczne i funkcjonalne. Są to rozwiązania poprawiające przede wszystkim komfort jazdy pasażera.

Tramwaje mają być całkowicie niskopodłogowe i w pełni klimatyzowane. W każdym znajdzie się monitoring obejmujący całe wnętrzepojazdu. Nowe wagony będą także wyposażone w systemem zapowiedzi głosowych oraz monitory LCD dostosowane do wyświetlania reklam. Nowe, wypasione tramwaje mają się pojawić już za 15 miesięcy.

d46p3u9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46p3u9