Trwa ładowanie...

Noworoczny Konkurs Łazienek Królewskich

Zdjęcia można przesyłać do 21 stycznia

Share
Noworoczny Konkurs Łazienek Królewskich
ddrf43t

Ruszył konkurs na najładniejsze zdjęcie iluminacji Pałacu na Wyspie, przygotowanej w ramach programu "Dumni z Dziedzictwa". Do wygrania jest profesjonalny aparat fotograficzny oraz zestawy atrakcyjnych upominków. Konkurs początkowo miał trwać do 11 stycznia, jednak na prośbę fotografów, internautów i gości Łazienek Królewskich termin ten został przesunięty do 21 stycznia. Ogłoszenie laureatów nastąpi 25 stycznia 2013 roku.
* *W konkursie mogą brać udział amatorzy-miłośnicy fotografii i profesjonaliści. Iluminacja Pałacu na Wyspie włączana jest codziennie ok. godziny 16.00. Technika wykonania zdjęcia jest dowolna. Prace wraz z danymi kontaktowymi autora należy nadsyłać na adres konkurs@v5group.pl . Zwycięzcę konkursu wyłoni jury, w którym zasiądą przedstawiciele programu „Dumni z Dziedzictwa” oraz Łazienek Królewskich. Jury oceniać będzie pomysłowość, kreatywność wykonania zdjęcia, sposób uwiecznienia obiektu oraz umiejętne wyeksponowanie jego piękna i zabytkowego charakteru, który nadaje nowa iluminacja.

Wybrane prace publikowane będą na oficjalnym fanpage programu na Facebooku: www.facebook.com/Dumni.Z.Dziedzictwa . Poza główną nagrodą przewidziano również cztery wyróżnienia. Autorzy wyróżnionych zdjęć otrzymają zestawy atrakcyjnych upominków od firmy ENEA S.A.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
ddrf43t

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddrf43t
ddrf43t