Trwa ładowanie...

Nowy oddział kardiologiczny na Grochowie

Nowy pawilon wybudowano w 2,5 roku, za 41 mln złotych

Nowy oddział kardiologiczny na Grochowie
d1r4xtb
d1r4xtb

Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent stolicy w obecności parlamentarzystów, radnych oraz personelu medycznego otworzyła nowo pobudowany pawilon w Szpitalu Grochowskim, wybudowany w 2,5 roku przez m.st. Warszawę za 41 mln zł.

- Słyszymy od tych Polaków, którzy przyjeżdżają do kraju i odwiedzają swych chorych rodziców w szpitalach jak mówią, że tu jest lepiej niż w Anglii czy Szwecji. Rzeczywiście nowe oddziały jakie powstają w miejskich szpitalach spełniają światowy standard - powiedziała podczas otwarcia Hanna Gronkiewicz-Waltz. – Nie szczędzimy na inwestycjach w placówki zdrowia. Od 2007 roku przeznaczyliśmy na nie ¾ miliarda złotych - podkreśliła.****

Po nowych salach Prezydent Warszawy oprowadzał dyrektor Szpitala Grochowskiego Witold Bromboszcz. Budynek jest jednym z najnowocześniejszych obiektów leczniczych w mieście i po Intensywnej Kardiologii w Aninie, Klinice Kardiologicznej Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha stanie się trzecim oddziałem pod względem możliwości wyspecjalizowanego leczenia kardiologicznego w Warszawie.

d1r4xtb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1r4xtb