Trwa ładowanie...

Nowy park trampolin w Warszawie

Na warszawskiej mapie rozrywki pojawiła się nowa unikalna miejscówka.

Share
Nowy park trampolin w Warszawie
d2i8oop

Stacja Grawitacja Warszawa, łączy w sobie unikalny park trampolin, boisko do SlamBall'a (Boisko koszykarskie z trampolinami pod koszami), ogromna poduchę z zeskokiem i wielopoziomową rampą.

Dla zajawkowiczów pragnących spróbować swoich sił Stacja posiada Tor przeszkód Ninja, na nim crossfit'owcy, uczestnicy biegów z przeszkodami mogą poprawić i zarazem sprawdzić swoje umiejętności fizyczne, każdy znajdzie w nim miejsce dla siebie. Stacja Grawitacja jako pierwszy i jedyny obiekt w Polsce posiada ogromny całoroczny Park linowy w Warszawie pod sufitem na wysokości 9m. Rozmieszczony jest na powierzchni 1200m2, posiada 39 przeszkód o rożnym stopniu zaawansowania, długość tras przeszło 300m.

Obiekt jako jedyny w Polsce postawił na najbardziej zaawansowany francuski system asekuracji ciągłej, co pozwala użytkownikom całkowicie bezpiecznie pokonywać skomplikowany drogi w parku. Dla uzupełnienia oferty, właściciele zbudowali ogromna ściankę wspinaczkowa o długości 50m, wysokości 11m, na początek mamy około 90 dróg o różnym stopniu trudności układane przez najlepszych w warszawie specjalistów. Firma, na początek, zamontowała 8 autoasekuracji. W planach jest powiększenie o kolejne 9-10 automatów.

d2i8oop

Dla pasjonatów gimnastyki sportowej oraz akrobatyki firma zbudowała strefę sportową, na której znajdziemy podłogę dmuchaną o powierzchni 120m2, 2 profesjonale batuty od niemieckiego Eurotrampa, ich najwyższy model Ultimate używany na Igrzyskach Olimpijskich.

Ceny są rozsądne, każdy znajdzie na tej szalonej, radosnej przestrzeni coś dla siebie. Możecie się oderwać indywidualnie, grupowo, urodzinowo jak również firmowo.

Wszystko to na Ochocie, tuż przy dworcu zachodnim oraz BlueCity. Więcej info na stronie www.stacjagrawitacja.pl

Informacja prasowa

d2i8oop
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i8oop
d2i8oop