Trwa ładowanie...
d3hjqcm

Nowy spot do jazdy na deskorolce przed Urzędem Dzielnicy Ursynów

Urzędnicy chcą zrekompensować skaterom usunięcie skateparku na Kopie Cwila
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy spot do jazdy na deskorolce przed Urzędem Dzielnicy Ursynów
d3hjqcm

Dziś przez Urzędem Dzielnicy oddano do użytku spot do jazdy na deskorolce. W jego skład wchodzą cztery przeszkody, umożliwiające zróżnicowane wykorzystanie przez fanów skatebordingu. Burmistrz Ursynowa Piotr Guział obiecał zaaranżowanie tego miejsca dla potrzeb deskorolkarzy podczas spotkań związanych z przyszłością skateparku na dawnych kortach przy Kopie Cwila.

Przypomnijmy - legendarny skatepark przy Kopie Cwila został stworzony przez grupę pasjonatów w 2008 roku. Z powodu braku miejsca do jazdy na deskorolce postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i rozpoczęli samodzielnie budowę skateparku. Na początku października ursynowscy urzędnicy bez żadnej zapowiedzi - zlikwidowali skatepark. Piotr Guział po nagłośnieniu całej sprawy powiedział, że decyzja była "pochopna" i obiecał odbudować zniszczony skatepark.

Zobacz: Ursynowscy urzędnicy zniszczyli legendarny skatepark!

d3hjqcm

Ze względu na bliskość Wydziału Obsługi Mieszkańców korzystanie z nowego miejsca jest dozwolone poza godzinami otwarcia Urzędu, czyli po godzinie 18.00 w poniedziałki, po godzinie 16.00 w pozostałe dni robocze oraz przez cała sobotę i niedzielę.

d3hjqcm

Podziel się opinią

Share

d3hjqcm

d3hjqcm