Trwa ładowanie...

Nowy spot do jazdy na deskorolce przed Urzędem Dzielnicy Ursynów

Urzędnicy chcą zrekompensować skaterom usunięcie skateparku na Kopie Cwila

Nowy spot do jazdy na deskorolce przed Urzędem Dzielnicy Ursynów
d1quqhj
d1quqhj

Dziś przez Urzędem Dzielnicy oddano do użytku spot do jazdy na deskorolce. W jego skład wchodzą cztery przeszkody, umożliwiające zróżnicowane wykorzystanie przez fanów skatebordingu. Burmistrz Ursynowa Piotr Guział obiecał zaaranżowanie tego miejsca dla potrzeb deskorolkarzy podczas spotkań związanych z przyszłością skateparku na dawnych kortach przy Kopie Cwila.

Przypomnijmy - legendarny skatepark przy Kopie Cwila został stworzony przez grupę pasjonatów w 2008 roku. Z powodu braku miejsca do jazdy na deskorolce postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i rozpoczęli samodzielnie budowę skateparku. Na początku października ursynowscy urzędnicy bez żadnej zapowiedzi - zlikwidowali skatepark. Piotr Guział po nagłośnieniu całej sprawy powiedział, że decyzja była "pochopna" i obiecał odbudować zniszczony skatepark.

Ze względu na bliskość Wydziału Obsługi Mieszkańców korzystanie z nowego miejsca jest dozwolone poza godzinami otwarcia Urzędu, czyli po godzinie 18.00 w poniedziałki, po godzinie 16.00 w pozostałe dni robocze oraz przez cała sobotę i niedzielę.

d1quqhj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1quqhj