Trwa ładowanie...

Nowy teledysk Mariki i De Mono (WIDEO)

W sieci pojawił się właśnie teledysk do piosenki „Wzejdę Polnym Makiem” z płyty „Spiekota” - nagrywany w warszawskiej Sali Kongresowej

Nowy teledysk Mariki i De Mono (WIDEO)
d2yzsnb

Teledysk zarejestrowano podczas kwietniowego koncertu zespołu De Mono w Sali Kongresowej. Gościnnie na scenie zaśpiewała wówczas Marika – mieszkająca w Warszawie jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia.

W teledysku możemy zobaczyć co działo się w Sali Kongresowej 19 kwietnia 2013 roku oraz to, co działo się za kulisami.

– Dobrze pamiętam i cenię twórczość Andrzeja Krzywego z okresu, kiedy występował w zespole Daab
i Sędzia Dread. Reggae’owa koncepcja albumu De Mono „Spiekota” jest według mnie świetnym pomysłem. Bardzo ucieszyła mnie propozycja współpracy z chłopakami, tym bardziej, że zaśpiewaliśmy piękną, klasyczną kompozycję, a praca w studiu i występ w Sali Kongresowej dostarczyły nam wszystkim dużo frajdy i zabawy – tak o współpracy z zespołem De Mono mówi Marika .

- Marika wniosła do płyty dużo lekkości i reggae’owej energii. To wspaniała artystka młodego pokolenia, która swoją charyzmą rozgrzała Kongresową a piosenka „Wzejdę polnym makiem” zyskała drugą młodość. Klip, który nagraliśmy pokazuje pozytywne emocje jakie towarzyszyły naszemu występowi w Kongresowej – komentuje Andrzej Krzywy.

d2yzsnb

Nowy klip zespołu De Mono można już oglądać na oficjalnym kanale YouTube

*Płyta „Spiekota” (wydana w maju 2012 roku) zawiera hity lat 60 i 70., przy których członkowie De Mono dorastali, i które miały ogromny wpływ na ich kształtującą się wtedy wrażliwość muzyczną. Piosenki zostały zaaranżowane na nowo i nagrane z największymi gwiazdami polskiej alternatywnej sceny reggae.

d2yzsnb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yzsnb