Trwa ładowanie...

Nowy trop ws. zaginionych braci. Wyjechali na Sylwestra?

"Nie wykluczamy na razie żadnego ze scenariuszy"

Share
Nowy trop ws. zaginionych braci. Wyjechali na Sylwestra?
d2ukhpw

Wciąż nie odnaleziono dwóch nastoletnich braci, którzy zaginęli w poniedziałek w miejscowości Mokobody niedaleko Siedlec. Jak czytamy w WP.pl, policja bierze pod uwagę, że chłopcy mogli wyjechać na imprezę sylwestrową do Warszawy.

- Nie wykluczamy na razie żadnego ze scenariuszy - powiedział WP.PL oficer prasowy siedleckiej policji podinspektor Jerzy Długosz.

Długosz poinformował także, że poszukiwania w terenie zostały już zakończone. Nie znaleziono śladów wskazujących na utonięcie. Jednocześnie policja powołała specjalną grupę, która prowadzi czynności operacyjno­-rozpoznawcze w innych kierunkach. Jednym z analizowanych wariantów jest właśnie ucieczka braci na Sylwestra do Warszawy. Policja otrzymała już trzy, niezależne sygnały, że chłopcy mogą znajdować się w stolicy. Chłopców o zbliżonych rysopisach widziano w pociągu jadącym do Warszawy, w samochodzie osobowym oraz na ulicach naszego miasta.

d2ukhpw

Policjanci i strażacy przeszukali już blisko 500 hektarów łąk i nieużytków znajdujących się w Dolinie Liwca. Do penetracji terenu wykorzystano strażackie łodzie ratunkowe i policyjny helikopter.

Rysopisy zaginionych

Marcin Mendza – wiek 15 lat, 170 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, proste, ciemny blond, oczy szare. Ubrany był w kurtkę sportową koloru czarnego, czarne spodnie dresowe z biało-czerwonymi paskami wzdłuż nogawek oraz bluzę dresową szaro-niebieską z kapturem.

Paweł Mendza – wiek 12 lat, 158 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemny blond, oczy zielone. Ubrany był w letnią kurtkę koloru granatowego, krótkie buty sportowe koloru czarnego oraz ciemnofioletową bluzę polarową z suwakiem.

d2ukhpw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ukhpw