Trwa ładowanie...

O Wiśle na plaży i w kinie Wisła

Wystawa zdjęć i pokaz filmu "Wisła Warszawska"

O Wiśle na plaży i w kinie Wisła
d2qqdyd
d2qqdyd

We wtorek 23 września 2014 r. w kinie Wisła odbędzie się pokaz prac nadesłanych na wiślany konkurs „Ciesz się rzeką!”. W pawilonie plażowym, na plaży Poniatówka, można natomiast podziwiać wystawę fotografii dokumentujących przemiany nabrzeży Wisły w przeciągu ostatnich lat.

„Ciesz się rzeką!” – to hasło, którym musieli kierować się uczestnicy konkursów filmowego i fotograficznego organizowanego przez Wisłę Warszawa. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie w ciekawy sposób możliwości aktywnego spędzania czasu nad warszawskimi brzegami rzeki.

We wtorek w kinie Wisła (pl. Wilsona 2), o godz. 19:00 rozpocznie się otwarty pokaz filmów i zdjęć stworzonych przez uczestników konkursu. Zaprezentowane zostaną najlepsze, nagrodzone prace. Pokazowi towarzyszyć będzie projekcja filmu przyrodniczego "Wisła Warszawska" oraz wystawa nagrodzonych zdjęć, które wkrótce zostaną umieszczone w kalendarzu wiślanym na 2015 r.

d2qqdyd

Na drugim brzegu rzeki, w klubokawiarni Plażowa w pawilonie plażowym (plaża Poniatówka , przy moście Poniatowskiego) otwarta została natomiast wystawa fotografii ilustrujących jak na przestrzeni ostatnich lat pięknieją nabrzeża Wisły. Wystawę można oglądać do niedzieli 12 października 2014 r.

Wydarzenia realizowane są w ramach kampanii „Wisła Warszawa – Ciesz się rzeką!” w ramach projektu „Warszawski Węzeł Wodno-Rowerowy Pedałuj i Płyń (bike&sail) – etap I”, który jest współfinansowany ze środków unijnych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

d2qqdyd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qqdyd