Trwa ładowanie...
d3qmrlr

Obchody 4 czerwca w Warszawie. Koncert „Wybraliśmy wolność” na Placu Defilad

Obchody 4 czerwca w Warszawie trwają od soboty. W stolicy odbywają się debaty, panele dyskusyjne, a teatry wystawiają specjalne sztuki. Ważnym miejscem związanym z obchodami 30. rocznicy wolnych wyborów jest Plac Defilad. We wtorek 4 czerwca odbędzie się tam koncert „Wybraliśmy wolność”. Wiemy, kto na nim zagra zagra.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Obchody 4 czerwca w Warszawie. Nosowska, Zawiałow, Koteluk, Staszczyk i inni na koncercie „Wybraliśmy wolność”
Obchody 4 czerwca w Warszawie. Nosowska, Zawiałow, Koteluk, Staszczyk i inni na koncercie „Wybraliśmy wolność” (Facebook.com)
d3qmrlr

Obchody 4 czerwca w Warszawie – koncert na Placu Defilad

Już od soboty 1 czerwca Warszawa świętuje 30. rocznicę wolnych wyborów. Z tej okazji w stolicy odbywają się prelekcje, a także wystawy, debaty i wiele innych imprez.

Jednym z głównych elementów obchodów 4 czerwca w Warszawie będzie koncert „Wybraliśmy wolność”. Czołowi artyści polskiej sceny muzycznej zagrają na Placu Defilad. Podczas wydarzenia nie zabraknie utworów nawiązujących do tworzenia się polskiej demokracji. Podczas koncertu wystąpią: Jan Benedek, Olaf Deriglasoff, Mela Koteluk, Laboratorium Pieśni, Tomek Lipiński, Katarzyna Nosowska, Skubas, Muniek Staszczyk, Justyna Święs, Vienio i Daria Zawiałow.
Koncert rozpocznie się o godzinie 20. Wstęp na niego jest darmowy.

d3qmrlr

Obchody 4 czerwca w Warszawie – spektakle i wystawy

Ciekawym widowiskiem związanym z obchodami 4 czerwca w Warszawie będą również spektakle. W dniach 4-6 czerwca w Nowym Teatrze przy ul. Madalińskiego 10/16 o godzinie 20 będzie można zobaczyć spektakl „Konstytucja na chór Polaków”, którego reżyserem jest Marta Górnicka.

We wtorek 4 czerwca warto odwiedzić Muzeum Drukarstwa (ul. Ząbkowska 23/25). Do godziny 20 można tam podziwiać maszyny drukarskie, z których korzystały podziemne drukarnie „Solidarności”. Odwiedzający otrzymają pamiątkową kartkę wydrukowaną na zabytkowej maszynie. W muzeum można dziś spotkać działaczy „Solidarności”.

d3qmrlr

Podziel się opinią

Share

d3qmrlr

d3qmrlr