ycipk-1v18gi

Obok lotniska w Modlinie powstanie hotel

Spółka właśnie ogłosiła przetarg w tej sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Obok lotniska w Modlinie powstanie hotel
ycipk-1v18gi

Już wkrótce obok terminalu pasażerskiego stanie zupełnie nowy obiekt. Postępowanie ofertowe, które właśnie zostało ogłoszone, będzie miało na celu wyłonienie dzierżawcy gruntu przeznaczonego pod działalność hotelarską. Budynek ma powstać w odległości ok. 200 metrów od terminala.

- Lada dzień na lotnisku odprawiony zostanie 5-milionowy pasażer . W samym 2016 r. obsłużymy 3 mln podróżnych, a po rozbudowie terminala, której koniec planowany jest na 2019 r. będziemy przyjmować nawet 5 mln osób rocznie. Na arenie międzynarodowej jesteśmy postrzegani już nie tylko jako lotnisko komplementarne wobec Lotniska Chopina, ale jako czwarty największy port lotniczy w Polsce i jedno z najszybciej rozwijających się lotnisk w Europie. Naszą ambicją jest przede wszystkim zadowolenie pasażerów, dlatego poza rozbudową inwestujemy w jak najszerszą ofertę całego portu. Powstanie hotelu lotniskowego, położonego niemal na wyciągnięcie ręki od terminala, spełni oczekiwania wielu podróżnych i liczymy, że przyciągnie też nowych. Chcielibyśmy, aby pierwsi klienci mogli skorzystać z obiektu hotelowego w 2018 roku – powiedział Piotr Okienczyc, prezes portu.

Wstępne oferty można składać do 23 listopada do godz. 12.00. Władze lotniska liczą na to, że zgłosi się firma posiadająca już dużą sieć hoteli w Europie, która będzie chciała teraz zainwestować w Modlinie.

ycipk-1v18gi

Przeczytajcie też: Dzień Sportu z OSiR Wawer

Podziel się
ycipk-1v18gi
ycipk-1v18gi
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1v18gi