Trwa ładowanie...
d2zetxu

Obywatele RP organizują konkurs na najlepszy pasek TVP. Do wygrania wejście na teren Sejmu

Akcja odbędzie się w sobotę podczas emisji "Wiadomości".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Obywatele RP organizują konkurs na najlepszy pasek TVP. Do wygrania wejście na teren Sejmu
d2zetxu

Obywatele RP organizują kolejną manifetsację w Warszawie. Tym razem będą protestować przed siedzibą Telewizji Polskiej. To jednak nie wszystko. Uczestnicy mają przyjść z charakterystycznymi paskami z TVP, a specjalny konkurs wyłoni autora najlepszej belki. Do wygrania... wejście na teren Sejmu.

- Paski TVP już wszyscy znają, każdego dnia przynoszą nam one jakąś nową, urojoną wizję świata. Jednak paski TVP to nie jest absurdalny wymysł prywatnej telewizji, tylko "misja publiczna TVP". Finansowana z naszych podatków i nadzorowana przez KRRiT - podkreślają Obywatele RP.

Organizatorzy akcji zachęcają, by w najbliższą przyjść 26 sierpnia podczas emisji "Wiadomości" pod siedzibę TVP z autorskimi paskami. - Pewnie i tak będzie ciężko nam przebić wyobraźnię autora lub autorki pasków, jednak możemy podjąć to wyzwanie - czytamy na Facebooku wydarzenia.

d2zetxu

To jednak nie wszystko. Obywatele RP ogłaszają konkurs na najlepszy pasek TVP, na które będą głosować osoby obserwujące stowarzyszenie na FB. - Autor paska, który wygra, wejdzie z Wojtkiem Kinasiewiczem na teren Sejmu - obiecują organizatorzy.

Czemu taka nagroda? - Ponieważ kilka dni temu wygraliśmy proces w którym właśnie Wojtek Kinasiewicz i Rafał Suszek zostali oskarżeni przez Marszałka Kuchcińskiego o naruszenie miru domowego poprzez wchodzenie na teren Sejmu. Sąd potwierdził, że możemy korzystać z naszego konstytucyjnego prawa i dlatego zrobimy to po raz kolejny - czytamy na stronie wydarzenia.

Przeczytajcie również: Bójka na Bielanach. Pijany mężczyzna zaatakował Etiopczyka

Podziel się
d2zetxu

Podziel się opinią

Share

d2zetxu

d2zetxu