Trwa ładowanie...

Ochroniarze z hipermarketu organizowali kradzieże

Wynosili dosłownie wszystko - począwszy od wędlin, poprzez bieliznę, kleje, długopisy, aż po telewizory i różnego rodzaju sprzęt AGD i elektroniczny

Share
Ochroniarze z hipermarketu organizowali kradzieże
d3atm8n

Ochroniarze jednego ze stołecznych hipermarketów organizowali kradzieże w sklepie, w którym pracowali. W proceder było zaangażowanych czterech ochroniarzy oraz dwie inne osoby. Jak ustalili śledczy, mężczyźni od około 4 miesięcy wspólnie i w porozumieniu dokonywali kradzieży w hipermarkecie.

Do komendy przy ulicy Grenadierów zatelefonowała kobieta, kierowniczka jednego z działów hipermarketu, i powiadomiła o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Okazało się, że ochroniarze organizowali cały przestępczy proceder, dwaj kolejni mężczyźni zajmowali się wynoszeniem towarów ze sklepu. A wynosili dosłownie wszystko - począwszy od wędlin, poprzez bieliznę, kleje, długopisy, aż po telewizory i różnego rodzaju sprzęt AGD i elektroniczny.

24-letni Maciej Ł., 51-letni Andrzej L., 54-letni Andrzej Ł., 61-letni Czesław Z., 27-letni Krzysztof N. i 30-letni Dariusz Sz. usłyszeli już zarzuty. Mężczyźni zostali objęci policyjnymi dozorami. Sprawa ma charakter rozwojowy. Trwa również weryfikacja ostatecznej wartości start na jakie narazili zatrzymani hipermarket.

d3atm8n

Podziel się opinią

Share
d3atm8n
d3atm8n