Trwa ładowanie...
d2zetxu

Od poniedziałku cieplej, ale deszczowo [POGODA]

Wiatr powieje z prędkością nawet do 70 km/h,
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od poniedziałku cieplej, ale deszczowo [POGODA]
d2zetxu

Jak informuje IMGW, w najbliszych dniach nad Europą dominować będą niże z układami frontów, jedynie południowa i częściowo środkowa część kontynentu znajdzie się pod wpływem wyżu z rejonu Azorów.

Polska początkowo będzie pod wpływem słabego klina wyżowego, w chłodnym powietrzu polarno-morskim. W dzień przez obszar kraju, z zachodu na wschód, przemieszczać będzie się płytka zatoka niżowa z ciepłym frontem atmosferycznym, za którym napłynie ciepłe powietrze polarno-morskie.

W poniedziałek w Warszawie zachmurzenie początkowo i pod koniec dnia duże, poza tym okresami większe przejaśnienia. Początkowo opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, wieczorem możliwe opady deszczu.

d2zetxu

Temperatura maksymalna ma wynieść w poniedziałek 5 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, po południu przejściowo słaby, z kierunków zachodnich. W nocy zachmurzenie duże z opadami deszczu,a temperatura minimalna wyniesie 3 stopnie.

Wiatr będzie umiarkowany, wzmagający się do dość silnego, w porywach nawet do 65-70 km/h, południowo-zachodni i zachodni. We wtorek zachmurzenie duże z opadami deszczu. Temperatura maksymalna ma wyniść nawet 9 stopni.

Wiatr dość silny, w porywach do 70 km/h, zachodni. Niskie ciśnienie. W poniedziałkowe południe wyniesie 1000 hPa i zacznie spadać.

Przeczytajcie też: Warszawiacy nie płacą alimentów. "Dane są przerażające"

Podziel się
d2zetxu

Podziel się opinią

Share

d2zetxu

d2zetxu