Trwa ładowanie...
d3t7uku

Od poniedziałku ruszają tandemy Veturlio!

Jak zlokalizować rower dla dwóch osób? Podpowiadamy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od poniedziałku ruszają tandemy Veturlio!
d3t7uku

W przyszłym tygodniu w bezobsługowych stacjach pojawi się 10 pierwszych tandemów Veturilo. - Jeśli się sprawdzą, dojdą kolejne - powiedział WawaLove.pl Artur Tondera z biura Pełnomocnika ds. Komunikacji Rowerowej.

- To wspólny wspólny pomysł miasta oraz firmy Nextbike, operatora systemu rowerów miejskich - mówi Tondera. - Rozmawiamy o tym już od dłuższego czasu, w poniedziałek odbędzie prezentacja pierwszych pojazdów - dodaje pełnomocnik.

Zasady wypożyczenia będą takie same jak w przypadku zwykłych jednośladów. Tandem będzie można zlokalizować wchodząc na stronę veturilo.waw.pl. Tam, na interaktywnej mapie będzie można sprawdzić, gdzie obecnie taki rower stoi.

d3t7uku

Pierwsze tandemy zostaną zaprezentowane w najbliższy poniedziałek, w samo południe, przy stacji mieszczącej się obok metra Stadion Narodowy .

Od momentu, kiedy system Veturilo wystartował w Warszawie (rok 2012) roku użytkownicy dokonali już 5 milionów wypożyczeń miejskich rowerów. Tylko w tym roku od momentu startu systemu (czyli 1 marca) operator firma Nextbike Polska, odnotowała ponad 930 tys. wynajęć.

Przeczytajcie też: Rekord wypożyczeń Veturilo. Sponsorzy chcą stawiać własne stacje rowerowe

d3t7uku

Podziel się opinią

Share
d3t7uku
d3t7uku