Trwa ładowanie...

Od środy zamknięta Płużnicka oraz pas ruchu przy Jasnej

Sprawdźcie najbliższe utrudnienia w ruchu!

Od środy zamknięta Płużnicka oraz pas ruchu przy Jasnej
d34gme1
d34gme1

Od 2 stycznia* zamknięta dla ruchu będzie ul. Płużnicka* przy skrzyżowaniu z ul. Modlińską. Niemożliwy będzie wyjazd z ul. Płużnickiej w Modlińską oraz wjazd z ul. Modlińskiej w Płużnicką. Do ul. Modlińskiej można dojechać ul. Przaśną. Utrudnienia spowodowane są budową wodociągu i potrwają do 11 stycznia.

Od 2 stycznia zwężona będzie o jeden pas ul. Jasna (przy skrzyżowaniu z ul. Świętokrzyską). Ruch będzie się odbywał dwoma pasami ruchu. Wyłączony z ruchu zostanie środkowy pas. Prawy będzie służył do jazdy prosto a lewy do skrętu w lewo w ul. Świętokrzyską oraz do jazdy prosto. Utrudnienia potrwają aż do końca lutego!

Od środy, 2 stycznia ok. godz. 11.00* zmieni się organizacja ruchu na ul. Puławskiej* na wysokości budowanego węzła z drogą ekspresową S2 (pomiędzy ul. Płaskowickiej a Wędrowców).
Ruch w obydwu kierunkach zostanie przełożony na jezdnie tymczasowe z trzema pasami ruchu. Jadący od strony centrum w kierunku Piaseczna będą poruszali się jezdnią zachodnią. Natomiast podróżujący w kierunku centrum za skrzyżowaniem z ul. Żołny zjadą na jezdnię tymczasową, która będzie omijała łukiem teren budowy. Na właściwą jezdnię wrócą przed skrzyżowaniem z ul. Płaskowickiej. Na tymczasowej jezdni w rejonie prowadzonych robót budowlanych wprowadzone będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca lutego.

W czwartek, 3 stycznia zamknięta dla ruchu będzie ul. Krywulta pomiędzy ul. Szczygła a ul. Foksal. Proponowany objazd prowadzi przez ul. Kopernika.

d34gme1

Kierowcom życzymy cierpliwości!

d34gme1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34gme1