Trwa ładowanie...

Od wtorku zmiany w kursowaniu S1

Nastąpi także zmiana trasy zastępczej linii ZS7

Share
Od wtorku zmiany w kursowaniu S1
d1oh2z7

Wakacyjnych zmian ciąg dalszy. Od wtorku, 15 lipca nastąpi zmiana w kursowaniu pociągów na odcinku Warszawa Wschodnia – Otwock. Będzie obowiązywała aż do 31 sierpnia (niedziela).

Część kursów SKM linii S1 kursuje tylko do i ze stacji Warszawa Wawer. Nastapi zmiana trasy zastępczej linii ZS7, kursującej do tej pory na trasie:
Orla (Otwock): Orla - Świderska – Kołłątaja – Józefów: Piłsudskiego – Warszawa: Patriotów – Szpotańskiego – Widoczna – PKP Wawer (parking).

Powrót w kierunku Otwocka: PKP Wawer - Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Marsz. Piłsudskiego – Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla.

W związku z tym ZTM uruchamia następujące przystanki „na żądanie”:
RZEMIEŚLNICZA 01 i 02
JAROSŁAWSKA 01 i 02
CICHA 01 i 02
WĄSKA 01 i 02
ŚWIDER-KOSCIÓŁ 01

d1oh2z7

Przystanki PKP Falenica 05 i 01 będą przystankami granicznymi 1 strefy biletowej. W kierunku Warszawy: autobusy ZS7 są skomunikowane na przystanku PKP Wawer z pociągami SKM linii S1 w kierunku Warszawy i Pruszkowa, a wybrane kursy – z autobusami linii 521.

W kierunku Otwocka: wszystkie pociągi SKM linii S1 kończące bieg na stacji Warszawa Wawer są skomunikowane z autobusami ZS7 do Otwocka.

Uwaga: Na przystanku PKP Wawer kierowcy autobusów linii ZS7 zobowiązani są oczekiwać na przyjazd pociągu SKM S1. W przypadku opóźnienia pociągu dopuszczalny jest odjazd autobusu do 10 min. później w stosunku do rozkładu jazdy.

Honorowanie biletów:
Na odcinku Otwock – Warszawa Zachodnia wszystkie bilety ZTM są honorowane w pociągach KM (z zastrzeżeniem ważności stref biletowych). W celu skasowania/aktywowania biletów należy udać się do kierownika pociągu – wsiadając pierwszymi drzwiami (zgodnie z zasadami obowiązującymi w KM).

d1oh2z7

Bilety KM są honorowane w pociągach SKM na odcinku Otwock – Warszawa Zachodnia, w autobusach komunikacji zastępczej ZS7 (Otwock – PKP Wawer) oraz w autobusach linii 521 na odcinku Falenica – Pl. Zawiszy (oraz w innych autobusach i tramwajach o przebiegu pokrywającym się z tym odcinkiem).

d1oh2z7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oh2z7
d1oh2z7