Trwa ładowanie...
d3irfd3

Odbiorą Przekąskom Zakąskom koncesję na alkohol?

Sąsiedzi skarżą się na notoryczne hałasy, śpiewy i załatwianie potrzeb fizjologicznych po okolicznych bramach i krzakach
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odbiorą Przekąskom Zakąskom koncesję na alkohol?
d3irfd3

Przekąskom Zakąskom mieszczącym się przy stołecznej Rotundzie grozi odebranie koncesji na sprzedaż alkoholu. Do urzędu dzielnicy wpłynęła skarga od mieszkańców okolicznych budynków, którzy narzekają m.in. na notoryczne hałasy, śpiewy i załatwianie potrzeb fizjologicznych po okolicznych bramach i krzakach. O sprawie informuje Życie Warszawy.

Zobacz także: Adam Gessler znów zaprasza do restauracji!

W całorocznym ogródku (namiocie) odbywają się w nocy imprezy muzyczne. Hałas, towarzyszące muzyce dudnienie urządzeń nagłaśniających jest nie do zniesienia. Towarzyszy mieszkańcom Wspólnoty nieprzerwanie, zarówno przy codziennej pracy i nauce, jak i w czasie odpoczynku. Życie w ciągłym hałasie znacząco wpływa na obniżenie sprawności psychofizycznej mieszkańców, sprawia, że ich komfort życia się obniża, a wypoczynek staje się nieefektywny. Zamknięcie okien również nie wpływa na wyciszenie dźwięków wydobywających się z namiotu - piszą sąsiedzi w swojej skardze.

d3irfd3

Młodzi ludzie uważają, że krzyczenie o trzeciej rano: „Ludzie, czy wy już śpicie?", to doskonały żart. My tak mamy co noc - mówi ŻW pan Zbigniew. Do listy przewinień klientów lokalu dodają jeszcze przypadki niszczenia zaparkowanych na ulicy samochodów, a także załatwianie potrzeb fizjologicznych** „w okolicznych bramach, podwórkach i trawnikach, czym wywołują zgorszenie w miejscu publicznym". Samemu lokalowi zarzucają zaś **podawanie alkoholu osobom w stanie nietrzeźwości oraz nieletnim, jak również szarganie pamięci ofiar katastrofy w Rotundzie.


*Zobacz także: Przekąski u Romana otwarte! *

d3irfd3

Podziel się opinią

Share

d3irfd3

d3irfd3