Trwa ładowanie...
d6lvcdv

Oderwij się od ziemi: wkrótce otwarcie drugiego parku trampolin w Warszawie

Hangar 646 od września również na Mokotowie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oderwij się od ziemi: wkrótce otwarcie drugiego parku trampolin w Warszawie
d6lvcdv

Po sukcesie pierwszego Hangaru 646 na Gocławiu, bracia Marcin i Igor Konefał otwierają kolejny park trampolin. - Bardzo długo szukaliśmy idealnej lokalizacji, do której łatwo byłoby trafić. W końcu się udało - mówią pomysłodawcy projektu.

- Cieszymy się, że już za chwilę nasi goście będą mogli odwiedzać nas po obydwu stronach Wisły - mówi Marcin Konefał, jeden z pomysłodawców Hangaru 646. Poszukiwania odpowiedniej lokalizacji trwały długo, ale w końcu wybór padł na lokum przy Domaniewskiej 37A, zaraz za Galerią Mokotów.

- Chcemy by nasze miejsca różniły się od siebie, dlatego hangar na Mokotowie z założenia ma być bardziej nastawiony na rekreację i zabawę, a hangar na Gocławiu będzie mocniej rozwijał się w sportową stronę - dodaje Igor Konefał, brat Marcina

d6lvcdv

Nowy park na Mokotowie oferuje dwa razy więcej trampolin: na odwiedzających czeka ogromna otwarta arena z przeszkodami do przeskakiwania. Ponadto w mokotowskim Hangarze znajdzie się boisko do zbijaka (gdzie w przyszłości będą organizowane zawody), do koszykówki na trampolinie oraz ogromna poduszka powietrzna do nauki skoków.

Na bardziej wprawionych czekają trampoliny sportowe ze ścianami do biegania. - Już niedługo pojawi się plansza akrobatyczna i przeszkody parkourowe - opowiadają bracia Konefał. Czekający będą mogli pograć na automatach, napić się w kawiarni, albo oglądać skoki z galerii widokowej, z której widok rozpościera się na całe miejsce.

Otwarcie Hangaru 646 na Mokotowie odbędzie się 10 września.

Przeczytajcie również: Widziałeś go? Policja i internauci szukają rowerzysty, który obnaża się przy dzieciach

d6lvcdv

Podziel się opinią

Share
d6lvcdv
d6lvcdv