Trwa ładowanie...

Odnaleziono dokumenty i klucze zaginionej 21-letniej Agaty

Młoda dziewczyna zaginęła w nocy z czwartku na piątek

Odnaleziono dokumenty i klucze zaginionej 21-letniej Agaty
d3a8djw
d3a8djw

Agata Jabłońska zaginęła w nocy z ubiegłego czwartku na piątek (20/21 marca 2014 r.). Ostatni raz widziana była na Grochowie . Wyszła z domu koleżanki i powiedziała, że udaje się na jeszcze jedno spotkanie. Nie chciała jednak zdradzić szczegółów.

Jej chłopak zorganizował akcję poszukiwań Agaty. Zamieścił w Internecie plakat, jej zdjęcia i krótką informację.* Były dwa sygnały GPS z telefonu. Jeden o 1:00 na moście Poniatowskiego drugi o 11:00 na ulicy Gagarina* - mówi chłopak.

//NPB("003")!Jej dokumenty i klucze znaleziono w skrzynce na listy na jednym z osiedli w Legionowie. Policja w dalszym ciągu przesłuchuje świadków i zabezpiecza ślady. Wczoraj od samego rana brzegi Wisły były patrolowane przez policyjną motorówkę. Nad rzeką krążył policyjny śmigłowiec.

d3a8djw

Agata ma zielone oczy i rudawe włosy, 160 cm wzrostu. W dniu zaginięcia ubrana była w granatowe marmurkowe dżinsy, masywne brązowe buty typu trapery, cienką kurtkę koloru beżowego. Miała ze sobą dżinsowy plecak, a na zębach aparat ortodontyczny. Każdy kto ma informacje dotyczące losu dziewczyny, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

*Zobacz także: Zaginął 13-letni Adaś *

d3a8djw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a8djw