Trwa ładowanie...
d110a3b

Odpowie za posiadanie 0,87 grama marihuany

Do zatrzymania doszło na Woli, w okolicach Okopowej
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odpowie za posiadanie 0,87 grama marihuany
d110a3b

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali kolejne osoby z narkotykami. - Tomasz S. odpowie za posiadanie marihuany, a Łukasz M. również za handel środkami odurzającymi - poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

Do zatrzymania młodych mężczyzn doszło w okolicach ulicy Okopowej. Policjanci patrolujący to miejsce spostrzegli dwóch młodych mężczyzn, z których w pewnym momencie jeden przekazał zwitek zawiniątek z folii aluminiowej. - W zamian otrzymał pieniądze, które zresztą bez ogródek przeliczał - relacjonują wywiadowcy.

Mundurowi natychmiast wkroczyli do akcji. Na widok zbliżających się mundurowych kupujący narkotyki zaczął uciekać. 24-letni Tomasz S. nie miał jednak szans i chwilę później, wraz z zakupionym towarem został zatrzymany. Podobny los spotkał 24-letniego Łukasza M., handlującego środkami odurzającymi .

d110a3b

Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali już wolscy śledczy. Obaj mężczyźni trafili do komendy przy ul. Żytniej. Łukasz M. usłyszał zarzut udzielania środków odurzających, za co grozi nawet do 10 lat więzienia, natomiast Tomasz S. będzie odpowiadał za posiadanie 0,87 grama marihuany . Kara przewidziana za jej posiadanie wynosi do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też: Potrącił pieszego i uszkodził 5 samochodów. Po alkoholu i narkotykach

Podziel się
d110a3b

Podziel się opinią

Share

d110a3b

d110a3b