Trwa ładowanie...

Ogromne korki na Pradze i Bródnie. Przez remont mostu Grota

Korek na Trasie Toruńskiej miał blisko pięć kilometrów długości!

Ogromne korki na Pradze i Bródnie. Przez remont mostu Grota
d2wn4y0
d2wn4y0

Kolejny etap remontu mostu Grota sparaliżował okoliczne ulice. Dzisiaj korek-gigant utworzył się nie tylko na wjazdach na most. Na Trasie Toruńskiej miał on 5 kilometrów długości! Trasa AK stała już od Powązek. Kilkukilometrowy korek ciągnął się także na ulicy św. Wincentego przed rondem Żaba, a także na rondzie Starzyńskiego, Jagiellońskiej i moście Gdańskim.

W długi weekend remont mostu Grota wszedł w kolejną fazę. 8 listopada od godz. 22:00 zamknięte zostały kolejne estakady łączące trasę z ul. Modlińską i Jagiellońską oraz Wisłostradą, północne przęsło mostu oraz zwężony odcinek trasy od ul. Gwiaździstej do Powązkowskiej. Na moście i na trasie kierowcy mają jedynie po dwa pasy ruchu w każdym kierunku.

Jechałem do pracy godzinę dłużej - mówi nam jeden z kierowców - Czasem miałem wrażenie, że szybciej bym dotarł tam pieszo. Przewidywane zakończenie prac na moście Grota planowane jest na październik 2015 roku. * Jak zapowiadaliśmy , skalą utrudnień i objazdów ma dorównywać budowie drugiej linii metra .*

Rano łatwiej było przejechać Wisłostradą. Dość sprawnie ruch odbywał się także na moście Północnym.

d2wn4y0

Czy Wy też utknęliście w korku-gigancie? Czy macie jakieś sposoby na jego ominięcie?

Zobacz także: W listopadzie roboty na moście Grota, w Wawrze i na Mokotowie

d2wn4y0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wn4y0