Trwa ładowanie...

Okradał pacjentów w warszawskich szpitalach!

Policjanci przedstawili mu 29 zarzutów!

Okradał pacjentów w warszawskich szpitalach!
d1taryl
d1taryl

Złodziej wchodził do szpitali, odwiedzał sale i brał rzeczy najbardziej wartościowe. Laptopy, tablety, telefony komórkowe, torebki i oczywiście pieniądze.

Sygnały docierały do policjantów już od dłuższego czasu. Kiedy kilka dni temu doszło do kolejnego przestępstwa w jednym ze szpitali, gdzie sprawca ukradł telefon komórkowy i tablet, funkcjonariusze natychmiast ruszyli do kazji i szybko trafili na trop łobuza. Okazało się, że związek z tą kradzieżą ma znany im wcześniej Bartłomiej K.

d1taryl

Mężczyzna, który w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa, wpadł na jednym z bazarów na terenie Pragi Północ. W jego plecaku funkcjonariusze znaleźli skradziony telefon komórkowy i tablet.

Mężczyzna usłyszał 29 zarzutów. Jak ustalili funkcjonariusze, Bartłomiej K. w ciągu ostatnich kilku miesięcy wchodził do placówek, kręcił się po korytarzach, wchodził do sal i wykorzystując nieuwagę pacjentów kradł im telefony, portfele, gotówkę. Skradzione łupy sprzedawał na bazarach. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

d1taryl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1taryl