Trwa ładowanie...

Okradali kioski na Mokotowie. "Zabrali nawet bilety komunikacji miejskiej"

Aby dostać się do środka, zatrzymani wybijali szyby i niszczyli rolety.
Share
Okradali kioski na Mokotowie. "Zabrali nawet bilety komunikacji miejskiej"
dih1mgt

18-letni Bartosz J., 17-letnia Katarzyna L. oraz 20-letnia Ewa S. zostali zatrzymani przez mokotowskich funkcjonariuszy podczas próby włamania do kiosku przy ulicy Lotników. Do zdarzenia doszło około godz. 2.00. Sprawcom nie udało się zbiec dzięki szybkiej interwencji mieszkańców, którzy powiadomili policję.

Pomimo faktu, że cała trójka próbowała uciekać, to mężczyzna został po chwili znaleziony w pobliskich krzakach, a niedługo później dwie kobiety. Sprawcy zostali natychmiast przewiezieni do komendy przy Malczewskiego. Na szczęście nie zdołali nic ukraść, ale jak się okazało nie było to pierwsze włamanie w którym uczestniczyli zatrzymani.

Bartosz J. zaledwie kilka dni wcześniej ukradł z tego samego kiosku: papierosy, startery do telefonów komórkowych oraz bilety komunikacji miejskiej. Natomiast w sierpniu br. włamał się do innego, przy ulicy Stępińskiej. W obu przypadkach pokrzywdzeni oszacowali straty na ponad 10 tys. zł. Kobiety usłyszały już zarzuty współudziału w kradzieży z włamaniem, natomiast Bartosz J. odpowie jeszcze za dwie inne kradzieże . Za ten czyn grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

dih1mgt

Przeczytajcie też: Obcokrajowcy coraz chętniej nocują w Warszawie. "Najwięcej turystów z Wielkiej Brytanii, USA i Niemiec"

dih1mgt

Podziel się opinią

Share
dih1mgt
dih1mgt