Trwa ładowanie...
d1zignc

Okradł pracowników sklepu, którzy zatrzymali go za kradzież

"Okazja czyni złodzieja", ale "chytry dwa razy traci"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okradł pracowników sklepu, którzy zatrzymali go za kradzież
d1zignc

33-letni Mateusz Ch. został zatrzymany za próbę wyniesienia towaru ze sklepu bez płacenia. Podczas oczekiwania na przyjazd policji, mężczyzna ukradł pracownicy tego sklepu telefon.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów w centrum Warszawy. Obsługa obiektu powiadomiła policję o kradzieży wartych ponad 92 złote kosmetyków. Dopuścił się jej Mateusz Ch., który po zrobionych zakupach próbował wyjść ze sklepu nie płacąc. Zauważył go jednak pracownik ochrony, który - gdy tylko Mateusz Ch. przekroczył linię kas - ujął 33-latka.

Mężczyznę zaprowadzono do jednego z pomieszczeń służbowych. Miał w nim oczekiwać na przyjazd policji. Po chwili do pokoju, w którym przebywał, weszła kierowniczka zmiany. Kobieta szukała swojego telefonu. Nie mogąc go znaleźć, pożyczyła inny od koleżanki i zdzwoniła do siebie. - Jakież było jej zdziwienie, kiedy telefon odezwał się w kieszeni kurtki Mateusza Ch.- relacjonują policjanci z KSP . Mundurowi dodają, że mężczyzna "w popłochu odrzucił aparat na biurko", było już jednak za późno na ukrycie tego faktu.

d1zignc

Okazja czyni złodzieja, ale chytry traci dwa razy. Funkcjonariusze wystawili 33-latkowi za próbę wyniesienia kosmetyków mandat karny. Za kradzież telefonu mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

Za takie przestępstwo kodeks karny przewiduje nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też: MON: Miesięcznice smoleńskie z asystą honorową wojska

d1zignc

Podziel się opinią

Share
d1zignc
d1zignc