Trwa ładowanie...
d25rj75

Okradł swojego pracodawcę. Trafi za kratki

Grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okradł swojego pracodawcę. Trafi za kratki
d25rj75

Wieliszewska Policja została powiadomiona przez mieszkańca Michałowa Reginowa o kradzieży z włamaniem do jego samochodu i kradzieży z pomieszczenia gospodarczego na posesji. Łupem padły elektronarzędzia takie jak wiertarka, szlifierka, spawarka, młot udarowy. Pokrzywdzony wycenił straty na przeszło 7 tysiecy złotych. Sprawcy do samochodu dostali się po wybiciu szyb. Z wejściem do pomieszczenia gospodarczego nie mieli problemów, ponieważ było otwarte.

Policjanci po przyjęciu zgłoszenia natychmiast przystąpili do działania. Trop zaprowadził ich do jednego z mężczyzn, który przez tydzień pracował u pokrzywdzonego. 36-letni Jan M. i 55-letni Stanisław K. zostali zatrzymani.

Materiał dowodowy zebrany przez śledczych z wieliszewskiego komisariatu pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutów dokonania kradzieży z włamaniem i kradzieży wspólnie i w porozumieniu.

d25rj75

Za to przestępstwo podejrzanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Trwają czynności zmierzające do odzyskania skradzionych przedmiotów.

Przeczytaj też: Koniec legendy stołecznego szczypiorniaka. KS Warszawianka upada

Podziel się
d25rj75

Podziel się opinią

Share

d25rj75

d25rj75