Trwa ładowanie...
d1hx2ky

Olga J. usłyszała zarzuty!

Piosenkarka przechowywała w domu 3 gramy marihuany!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga J. usłyszała zarzuty!
d1hx2ky

Wczoraj policja aresztowała znaną piosenkarkę Olgę J. za posiadanie 3 gramów marihuany. Jak się później okazało celnicy przechwycili zaadresowaną do niej paczkę zawierającą 60 gramów suszonych konopi i to na tej podstawie policja wydała nakaz przeszukania jej domu. Narkotyki odnalazł specjalnie wyszkolony pies.

Piosenkarka została przesłuchana i usłyszała zarzuty. Za posiadanie substancji odurzających grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.__

Olga J. jest legendą polskiej muzyki rozrywkowej i jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w naszym kraju. Piosenkarka ma 61 lat. Czy to nie śmieszne, że nagle z powodu posiadania niewielkiej ilości miękkich narkotyków stała się kryminalistką? A może tak właśnie powinna wyglądać walka z narkomanią? Jesteśmy ciekawi Waszej opinii!

Faktem jest, że i Olga J. i jej mąż są otwartymi zwolennikami legalizacji marihuany. Kamil Sipowicz napisał nawet książkę „Czy marihuana jest z konopi?”, która ma przybliżać historię tej używki oraz demaskować narosłe wokół niej mity. No ale akurat głosić swoje poglądy może każdy.

d1hx2ky

Podziel się opinią

Share
d1hx2ky
d1hx2ky