Trwa ładowanie...

One Day Showroom vol. 3

Zakupy od polskich projektantek - fajne pomysły na prezenty. Już 15 grudnia!

One Day Showroom vol. 3
d3eghtb
d3eghtb

Po raz trzeci pracownia Boudoir on the Moon oraz pracownia Olgi Zielińskiej zapraszają na zakupy podczas jednodniowego wydarzenia pod szyldem* One Day Showroom. Wydarzenie tym razem odbędzie się w kameralnej galerii Camera di Foto przy Krakowskim Przedmieściu 62 w Warszawie w sobotę, 15 grudnia 2012 roku.*

Galeria Camera di Foto po raz szósty organizuje „Sobotę z Camerą na Krakowskim”, tym razem łącząc swoje siły z autorkami One Day Showroom. Galeria umożliwia zakup wyjątkowych prezentów bezpośrednio od czterech zaprzyjaźnionych artystek. Podczas nadchodzącego One Day Showroom klienci mogą w okazyjnych cenach kupić pojedyncze egzemplarze torebek Boudoir on the Moon, biżuterię Olgi Zielińskiej, ręcznie wykonane zabawki autorstwa Kasi Rafy oraz bajecznie kolorowe kwiaty filcowe UAN.

Artystki, które są pomysłodawczyniami cyklu spotkań, są projektantkami, których prace można znaleźć głównie w sprzedaży internetowej. Idea jednodniowego Showroomu ma na celu zarówno spotkanie z autorkami, jak i możliwość bezpośrednich zakupów. Poprzednie spotkania One Day Showroom odbyły się w pracowni Boudoir on the Moon na warszawskim Mokotowie oraz w Showroomie galerii Trendsetterka.com w Hotelu Europejskim.

- Podczas poprzedniej edycji One Day Showroom jedna z klientek stwierdziła, że rachunki za mieszkanie już nie są dla niej ważne, może nic nie jeść, ale z pustymi rękami od nas nie wyjdzie. Mam nadzieję, że mieszkanie i rodzina tej Pani mają się dobrze - ale patrząc na twórczość koleżanek, z którymi organizujemy wspólnie to wydarzenie, całkowicie rozumiem to stanowisko -* opowiada nam Olga Zielińska.*

d3eghtb

Warto wybrać się na Krakowskie Przedmieście na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia, zerknąć na świąteczne dekoracje uliczne, wypić filiżankę aromatycznej kawy w sąsiadującym z Camera di Foto Pożegnaniu z Afryką, zajrzeć do Camera di Foto i zaopatrzyć się w gwiazdkowe prezenty. Polecamy!

d3eghtb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eghtb