Trwa ładowanie...

Otwarcie klubu Cząstki Elementarne

GusGus – gwiazda islandzkiej sceny elektronicznej na otwarciu nowego miejsca w centrum

Otwarcie klubu Cząstki Elementarne
d1yks19
d1yks19

Cząstki Elementarne to nowe miejsce w samym centrum Warszawy, na ulicy Przeskok. Wszystko wskazuje na to, że miejsce niedługo stanie się modne. Na otwarciu djset zagra nikt inny jak GusGus - gwiazda islandzkiej sceny elektronicznej i mimo tego, że wstęp na imprezę jest płatny (30 zł), to udział w imprezie zapowiedziało już ponad 1600 osób. Właściciele miejsca też mają spore ambicje co do przyszłości tego miejsca. Pojeździliśmy trochę po europejskich klubach, trochę podpatrzyliśmy, trochę wymyśliliśmy, przybiliśmy kilka piątek z właścicielami wytwórni oraz djami i dorośliśmy do otwarcia własnego klubu w Warszawie - mówią.

Cząstki Elementarne to 500 m2 powierzchni klubowej w centrum miasta, 40 m2 ściany do wizualizacji, system autogeneratywnego mappingu 3D zainstalowany na stałe, system interaktywnych wizualizacji sterowanych ze smartfonów. Stała współpraca z zaprzyjaźnionymi agencjami w Berlinie, Londynie, Wiedniu i Paryżu pozwoli nam ściągać artystów, którzy za kilka miesięcy zaliczą poważne debiuty lub mają je już za sobą. Bądźcie czujni - mówią twórcy tego miejsca.__

W najbliższy weekend Cząstki Elementarne zapraszają zaś na swoje dwudniowe otwarcie, na których nie zabraknie europejskich gwiazd muzyki elektronicznej. Dj set w wykonaniu założyciela islandzkiej grupy GusGus to główna atrakcja piątkowej nocy (11 stycznia). Drugiego dnia, w sobotę 12 stycznia, wstęp będzie wolny. Zagra wówczas niemiecki dj Hartojo. Dołączy do niego Turyńczyk Andrea Zaetta funkcjonującym na scenie house przeszło dekadę. Andrea współtworzy niemiecki label Klangsucht. Grał u boku takich dj-ów jak Carl Craig, Jeff Mills, The Adult czy Vitalic. W połowie przyszłego roku ukaże się jego drugi solowy album.

Cząstki Elementarne,
ul. Przeskok 2

11 stycznia (30zł), 12 stycznia (wstęp wolny)

d1yks19
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yks19