Trwa ładowanie...

Otwarcie "Niedorzecznych" już w piątek!

Popularny klub nad Wisłą pojawi się w tym samym miejscu - kilka kroków od mostu Poniatowskiego

Otwarcie "Niedorzecznych" już w piątek!
d1pjnnb
d1pjnnb

- Planowane jest stworzenie specjalnej food truckowej strefy, gdzie każdy amator dobrego jedzenia znajdzie coś dla siebie. Główną ideą miejsca jest oderwanie od codziennego pędu bez konieczności wyjazdu z miasta. - czytamy w informacji prasowej. - Lunch nad Wisłą to idealny sposób na chociażby chwilowe oderwanie się od pracy i stresu.

Miejsce ma być alternatywą dla głośnych imprez odbywających się dookoła i stanowić punkt w którym możliwe będzie spędzenie np. miłego, niedzielnego popołudnia czy też zjedzenie pożywnego śniadania. __

Przez siedem dni w tygodniu będziemy mogli się tam pożywić. Strefa gastronomiczną czynna będzie w dni powszednie od 12.00 do 24.00, w weekendy od 10.00 do 2.00. Wieczorami będzie można spędzić czas przy spokojnej, chilloutowej muzyce, a w ciągu dnia planowane są cykliczne spotkania dotyczące m.in. zdrowego odżywiania. Planowane są różne spotkanie i inne atrakcje, głównie dotyczące tematu Slow Life - zdrowego trybu życia, regeneracji organizmu i duszy po trudach dnia codziennego. Jak w ubiegłym roku, znajdziemy tam leżaki, hamakami, nadmorski piach i piękny widok na Wisłę i most Poniatowskiego ( zobaczcie zdjęcia ).

Klub Niedorzeczni był w ubiegłym roku jednym z najbardziej popularnych nadwiślańskich klubów. W ogóle w tym miejscu jest bardzo imprezowo. W pobliżu znajdziemy m.in. Pomost 511 , Kolor Niebieski , Sen Nocy Letniej , Śledzia nad Wisłą lub słynną BarKę .

d1pjnnb

Otwarcie Niedorzecznych już w piątek, o godz. 17.00. Klub znajduje się przy Wioślarskiej 12.

*Przeczytajcie też: Święto Francji. Na Francuskiej i w parku Skaryszewskim *

d1pjnnb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pjnnb