Trwa ładowanie...

Otwarty trening rugby kobiet!

Kochasz sport, lubisz dobrą zabawę, a może chcesz zgubić "zimową oponkę"? Przyjdź!

Share
Otwarty trening rugby kobiet!
d1i0b3e

W sobotę 12 kwietnia 2014 r. na terenie AWF Warszawa odbędzie się otwarty trening rugby . Wydarzenie jest adresowane do wszystkich Pań, które kochają sport lub po prostu szukają okazji do zgubienia "zimowej oponki" lub dobrej zabawy. Organizatorem wydarzenia jest warszawska drużyna rugby AZS-AWF Syrenki Warszawa.

- Od dwóch lat organizujemy różne akcje i staramy się promować ten sport, który niestety kojarzy się jako bardzo męski i brutalny – a taki nie jest. Tak naprawdę wymaga od zawodników dobrej komunikacji, gdy zespołowej, taktyki, wdzięku i szacunku dla przeciwnika - mówi Karolina Nalewczyńska zawodniczka Syrenek Warszawa.

Najbliższy trening adresowany jest do Pań, jednak wydarzenie jest częścią większej akcji Cała Warszawa Gra w Rugby – która ma na celu zachęcić do gry wszystkich mieszkańców Warszawy.

d1i0b3e

Drużynę AZS-AWF Syrenki Warszawa została założona przez zawodniczki w 2012 roku i jest jedną z trzech kobiecych drużyn w Warszawie. Obecnie Panie zajmują piąte miejsce w Polsce i przodują w rozgrywkach Grand Prix kobiet.

By wziąć udział w wydarzeniu, zapraszamy w niedzielę na AWF Warszawa przy ulicy Marymonckiej 34, o godzinie 12:00 – boisko do rugby, tuż przy Hotelu Meksyk. Do udziału zapraszamy wszystkie Panie, które kochają sport i chcą sprawdzić się w tej niecodziennej dyscyplinie. To będzie świetna okazja, aby spędzić dzień na świeżym powietrzu. Trening jest bezpłatny.
Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres: rugby.kobiet@gmail.com

d1i0b3e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i0b3e
d1i0b3e