Trwa ładowanie...
ray ban
Monika Rozpędek
24-02-2016 07:00

Otwórz się na muzykę z Ray Ban

Artykuł sponsorowany

Otwórz się na muzykę z Ray Ban
d3hdbl6
d3hdbl6

Jam session prowadzone przez znanych artystów, możliwość wspólnego występu, atrakcyjne nagrody oraz niepowtarzalna atmosfera – to pomysł na niezwykłe wieczory z marką Ray-Ban. Daj się porwać do zabawy!

Już 4 marca w klubie „Znajomi Znajomych” startuje pierwsza edycja Ray-Ban® Jam Session,cyklicznej imprezy pełnej niespodzianek.

Graj z Ray Ban – wejdź na scenę!

W każdy pierwszy i trzeci piątek miesiąca scena „Znajomych Znajomych” będzie gościć wyjątkowych muzyków. Podczas regularnych jam session każdy może przyjść ze swoim instrumentem i wystąpić spontanicznie reinterpretując muzykę i wzbudzając zachwyt publiczności. Wspólne granie to nie tylko gwarancja dobrej zabawy, ale także okazja do zdobycia licznych zniżek na zakupy markowych okularów Ray Ban.

Zaprojektuj własne okulary – bądź niepowtarzalny!

Twórcy projektu przewidzieli szereg konkursów, w których do zdobycia są atrakcyjne nagrody. Uczestnicy imprezy będą mogli zawalczyć o designerskie rowery, czy namioty oraz szereg kultowych, markowych gadżetów, a także vouchery z atrakcyjnymi zniżkami na stworzenie własnych, niepowtarzalnych okularów Ray-Ban® Remix.
Wszyscy uczestnicy improwizacyjnych sesji muzycznych będą mogli zakupić okulary w klubowym Ray-Ban® Remix corner ze specjalną 20% zniżką.

Intensywność wrażeń - spotkaj się ze znajomymi!

Innowacyjny projekt Ray-Ban i kultowego klubu „Znajomi Znajomych”, to nie tylko wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, ale także stworzenie niepowtarzalnej okazji dla miłośników marki, pasjonatów muzyki, świata mody oraz ludzi ceniących niebanalne rozwiązania i dobre towarzystwo.

d3hdbl6

Nie pozwól, by Twój pomysł się zmarnował! Przyjdź, wyzwól odwagę i zostań autorem niepowtarzalnych projektów! Świat designu i muzyki czeka właśnie na Ciebie!

Dowiedz się więcej o personalizowanych okularach Ray-Ban® na: http://www.raybanremix.com

d3hdbl6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hdbl6