Trwa ładowanie...

Padł kolejny rekord Veturilo. To była rowerowa sobota!

Warszawiacy najchętniej jeździli między skrzyżowaniem Czerniakowskiej i Gagarina a Portem Czerniakowskim i z powrotem oraz między SGGW a Metrem Ursynów.

Padł kolejny rekord Veturilo. To była rowerowa sobota!
d1y2bpb
d1y2bpb

42 228 razy wypożyczono rowery Veturilo w sobotę, 20 maja. To najwięcej wypożyczeń w historii systemu! Od początku sezonu w Warszawie rowery wypożyczono już ponad 1,3 miliona razy.


W rekordową sobotę każdy rower miał średnio niemal 9 wypożyczeń, a od początku sezonu z każdego roweru mieszkańcy Warszawy i turyści skorzystali ponad 285 razy. Należy się spodziewać, że liczba wypożyczeń będzie rosła – w maju do wczoraj odnotowano ich już 524 tys, czyli więcej niż kwietniu (485 tys) i marcu (355 tys).


W sobotę użytkownicy najchętniej korzystali ze stacji wypożyczeń zlokalizowanych w al. Niepodległości przy Batorego, przy Stadionie Narodowym i w Porcie Czerniakowskim. Tylko z tej pierwszej skorzystano jednego dnia 688 razy! Warszawiacy najchętniej jeździli między skrzyżowaniem Czerniakowskiej i Gagarina a Portem Czerniakowskim i z powrotem oraz między SGGW a Metrem Ursynów. Średni czas wypożyczenia roweru wynosił w sobotę 33 minuty i 26 sekund.

W tym roku w systemie Veturilo zarejestrowało się 68 tysięcy osób, a liczba użytkowników warszawskich rowerów miejskich przekroczyła już pół miliona. W całej Polsce z systemów Nextbike korzysta ponad milion osób, które w tym roku wypożyczyły rowery 2,9 miliona razy.

d1y2bpb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y2bpb