Trwa ładowanie...

Parada samochodów porsche!

Z okazji 50. jubileuszu modelu 911. Zostaną zaprezentowane też nowe modele!

Share
Parada samochodów porsche!
d2pg0mh

Coś dla miłośników motoryzacji. W piątek, około godz. 14.00 pod PKiN-em pojawi się parada samochodów porsche, zorganizowana z okazji 50. jubileuszu modelu 911. Przyjedzie do nas z Poznania, a samochody zostana tu przez dwa dni.

Firma chce w wyjątkowy sposób uczcić ten jubileusz. 6 września z Poznania do Warszawy wyruszy Parada Porsche, składająca się z blisko 100. samochodów tej marki. Przyjazd do stolicy uświetni wieczorne kino samochodowe, urządzone na parkingu przy Placu Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki, które dostępne będzie także dla widzów. Chętni mogą ustawić się przy Kinotece i wraz z uczestnikami parady obejrzeć pokaz filmu „LeMans”.

Około godziny 21:45 porsche zaprezentuje nowe modele – 911 Turbo S oraz Panamerę. __

d2pg0mh

Natomiast 7 września, w sobotę, o godzinie 11.00 spod PKiN na ulice Warszawy wyruszy Parada. Przejazd odbędzie się ul. Marszałkowską, Al. Jerozolimskimi do Ronda Waszyngtona by tam zawrócić pod Pałac.

Dokładny program:

6 września
Około godz. 14.00. Przyjazd Parady do Warszawy od ul. Marszałkowskiej i ustawienie na parkingu przy Placu Defilad pod Pałacem Kultury.

Około godz. 20:00. Pokaz filmu „LeMans” w ramach Kina Samochodowego przygotowanego specjalnie dla porsche. Na projekcję zapraszamy także Warszawiaków – wystarczy ustawić się w pobliżu kina na parkingu przy Placu Defilad 1, pod PKiN.

d2pg0mh

Około godz. 21.45. Prezentacja dwóch nowych modeli porsche 911 Turbo S oraz Panamera, po której rozpocznie się impreza zamknięta.

7 września
Około godz.11.00. Wyjazd Parady spod PKiN, która będzie przebiegała wzdłuż ulicy Marszałkowskiej, Alej Jerozolimskich, mostu Poniatowskiego do Ronda Waszyngtona. Powrót pod Pałac Kultury i Nauki tą samą trasą.

d2pg0mh

Podziel się opinią

Share
d2pg0mh
d2pg0mh