Trwa ładowanie...
d46y3gg

Paraliż komunikacyjny pod Warszawą. DK17 i Trakt Brzeski zablokowane

Kierowcy muszą przygotować się na olbrzymie utrudnienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paraliż komunikacyjny pod Warszawą. DK17 i Trakt Brzeski zablokowane
d46y3gg

Poważne utrudnienia na drodze wjazdowej do Warszawy od strony Lublina. Przed rondem w Kołbieli doszło do wypadku drogowego. Tir wjechał w stojące w korku osobówki. Droga krajowa nr 17 jest całkowicie zablokowana.

Wypadek spowodował kierowca tira, który uderzył w trzy samochody osobowe. - Dwie osoby są ranne i zostały przewiezione do szpitala- powiedziała WawaLove.pl Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. W tej chwili funkcjonariusze ustalają szczegóły zdarzenia. Do wypadku doszło podczas szczytu komunikacyjnego, dlatego tworzą się potężne korki. Policja apeluje, by kierowcy korzystali z alternatywnych dróg dojazdowych do Warszawy.

Samochody jadące od strony Lublina są kierowane w Pilawie na drogę wojewódzką 805 do Dziecinowa i stamtąd na drogę nr 801. - Kierowcy jadący z Mińska Mazowieckiego i Góry Kalwarii w Sobiekursku powinny skręcić w drogę wojewódzką nr 801 - mówi Adamus.

d46y3gg

Siedemnastka może być zablokowana jeszcze co najmniej przez klika godzin.

Wypadek w Sulejówku

Do do czołowego zderzenia doszło około godz. 7.00 na Trakcie Brzeskim na wysokości ul. Cisowej. - W wypadku brał udział bus i samochód ciężarowy z naczepą - poinformowała WawaLove.pl Edyta Adamus KSP. Trzy osoby w ciężkim stanie zostały przewiezione do szpitala. Prawdopodobnie kierowca busa zasnął za kierownicą, co było przyczyną wypadku.

Ulica jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje samochody na objazdy. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godz. 11.00.

d46y3gg

Przeczytaj też: Rozpoznajesz tych mężczyzn?

d46y3gg

Podziel się opinią

Share
d46y3gg
d46y3gg