Trwa ładowanie...

Parapetówka Klubu Komediowego Chłodna na Noakowskiego!

Na Chłodnej nie chcieli ich mieszkańcy, teraz zagoszczą w klubie Ukryte Miasto w Śródmieściu

Parapetówka Klubu Komediowego Chłodna na Noakowskiego!
d3rsqkr
d3rsqkr

Klub Komediowy Chłodna przenosi się z Chłodnej 25 do klubu Ukryte Miasto.* Klubokawiarnia na Chłodnej od dawna miała różne kłopoty, głównie ze wspólnotą z budynku, w którym mieści się lokal.* Nie pomogła zmiana charakteru klubu i utworzenie tam klubu komediowego, który stawiał raczej na spokojne spektakle, a nie głośne koncerty. Nie pomogła Wdecha Publiczności w konkursie na "Miejsce Roku". W ubiegły weekend Klub Komediowy Chłodna zakończył swoją działalność w starej lokalizacji. Teraz przenosi się do Śródmieścia, do klubu Ukryte Miasto na ulicy Noakowskiego 16.

Pierwszy raz Klub Komediowy Chłodna zaprosi do nowej lokalizacji w piątek 10 maja. Parapetówkę będzie świętować swoją sztandarową imprezą - Nawijakiem. Impreza od ponad dwóch lat zachwyca swoim nieprzemijalnie świetnym pomysłem. Anegdota i wódka od zawsze się siebie trzymają, dobrze sobie robią i nawet bez siebie żyć nie mogą - mówi Michał Sufin z Klubu Komediowego Chłodna - Nawijak przyciągnie was swoją prostotą –* każdy może opowiedzieć historię. Kto to zrobi, dostanie pięćdziesiątkę zimnej Wyborowej lub ciepłej Starogardzkiej.* O tym, który trunek oddaje charakter danej historii decyduje publiczność. Na anegdoty głosuje się poprzez uniesienie w górę lub w dół kciuka. Podkreślam, że to nie jest w żaden sposób oceniające - żartuje Sufin.

Jako że każda anegdota nagradzana jest jakimś trunkiem, zdarzają się naturalnie tzw. "szarże na Starogardzką" czyli anegdoty niższych lotów, typu przewałkowane na wszystkie sposoby anegdoty o Himilsbachu. Znakomita większość historii jest jednak naprawdę świetna, a idąc na Nawijak należy sobie zarezerwować jakieś 3 godziny, które wypełnione będą śmiechem na przestrzał. Niezmiennie zapraszamy zarówno zainteresowanych czynnym, jak i biernym uczestnictwem - dodaje Sufin. Impreza zacznie się o godzinie 20:00. Wstęp wolny.

d3rsqkr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rsqkr