Trwa ładowanie...

Pasażer pobity przez kontrolerów ZTM. Policja szuka świadków

Kontrolerzy ZTM pobili pasażera komunikacji miejskiej.

Share
Pasażer pobity przez kontrolerów ZTM. Policja szuka świadków
d3tkz3z

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie pobicia pasażera przez kontrolerów Zarządu Transportu Miejskiego. Funkcjonariusze proszą o kontakt telefoniczny bądź osobisty w siedzibie jednostki świadków tego zdarzenia, a przede wszystkim osobę pokrzywdzoną.

Do zdarzenia doszło 5 lipca tego roku na przystanku autobusowym przy Głównym Urzędzie Statystycznym i Alei Armii Ludowej w Warszawie. Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie pobicia pasażera przez kontrolerów ZTM.

- To prawda, taka sytuacja miała miejsce. Zarząd Transportu Miejskiego rozwiązał umowę z tymi panami, tuż po incydencie, do jakiego doszło w lipcu. Dokładnie przeanalizowaliśmy materiał, który do nas trafił, by nie wyciągać pochopnych wniosków oraz być uczciwym wobec kontrolerów. Mieli oni okazję się wytłumaczyć, jednak po rozmowach i dokładnym sprawdzeniu przebiegu tego zajścia, rozwiązaliśmy umowę o prace z tymi osobami. Nie wiemy natomiast, co nowego w tej sprawie ustaliła policja - powiedział WawaLove Wiktor Paul z zespołu prasowego Zarządu Transportu Miejskiego.

d3tkz3z

Kontakt z policją

Funkcjonariusze proszą o kontakt telefoniczny pod numerem 22/ 603 91 58, 22/ 603 91 30, bądź osobisty w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 świadków tego zdarzenia, a przede wszystkim osobę pokrzywdzoną.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3tkz3z

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tkz3z
d3tkz3z