Trwa ładowanie...
d45k7ci

Pasażer pobity przez kontrolerów ZTM. Policja szuka świadków

Kontrolerzy ZTM pobili pasażera komunikacji miejskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pasażer pobity przez kontrolerów ZTM. Policja szuka świadków
d45k7ci

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie pobicia pasażera przez kontrolerów Zarządu Transportu Miejskiego. Funkcjonariusze proszą o kontakt telefoniczny bądź osobisty w siedzibie jednostki świadków tego zdarzenia, a przede wszystkim osobę pokrzywdzoną.

Do zdarzenia doszło 5 lipca tego roku na przystanku autobusowym przy Głównym Urzędzie Statystycznym i Alei Armii Ludowej w Warszawie. Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie pobicia pasażera przez kontrolerów ZTM.

Rozwiązanie umowy o pracę z kontrolerami

d45k7ci

- To prawda, taka sytuacja miała miejsce. Zarząd Transportu Miejskiego rozwiązał umowę z tymi panami, tuż po incydencie, do jakiego doszło w lipcu. Dokładnie przeanalizowaliśmy materiał, który do nas trafił, by nie wyciągać pochopnych wniosków oraz być uczciwym wobec kontrolerów. Mieli oni okazję się wytłumaczyć, jednak po rozmowach i dokładnym sprawdzeniu przebiegu tego zajścia, rozwiązaliśmy umowę o prace z tymi osobami. Nie wiemy natomiast, co nowego w tej sprawie ustaliła policja - powiedział WawaLove Wiktor Paul z zespołu prasowego Zarządu Transportu Miejskiego.

Kontakt z policją

Funkcjonariusze proszą o kontakt telefoniczny pod numerem 22/ 603 91 58, 22/ 603 91 30, bądź osobisty w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 świadków tego zdarzenia, a przede wszystkim osobę pokrzywdzoną.

Przeczytaj też: Zostaw samochód w garażu. Dziś pojedziesz komunikacją miejską za darmo

d45k7ci

Podziel się opinią

Share
d45k7ci
d45k7ci