Trwa ładowanie...
d24ubgw

Patryk Jaki: jeżeli dalej będzie rządziła Platforma Obywatelska, Warszawa może stracić kolejne kamienice

Patryk Jaki, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy, na wczorajszej konferencji prasowej ostrzegał przed wyborem kandydata Platformy Obywatelskiej w nadchodzących wyborach- podaje PAP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki (P) i wiceprzewodniczący Komisji Weryfikacyjnej Sebastian Kaleta (L) podczas konferencji prasowej przed kamienicą przy Poznańskiej 3 w Warszawie
Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki (P) i wiceprzewodniczący Komisji Weryfikacyjnej Sebastian Kaleta (L) podczas konferencji prasowej przed kamienicą przy Poznańskiej 3 w Warszawie (PAP/EPA)
d24ubgw

Platforma Obywatelska pokazała, że oddawanie nieruchomości to dla niej żaden problem; jeżeli dalej będzie rządziła PO, Warszawa może stracić kolejne kamienice”- powiedział Jaki. Konferencja prasowa została zorganizowana przed kamienicą na ul. Poznańskiej 3. Uczestniczył w niej również szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba i wiceprzewodniczący Komisji Weryfikacyjnej Sebastian Kaleta. Podczas spaceru, kandydat PiS na prezydenta, pokazywał budynki objęte roszczeniami. Politycy powoływali się na raport komisji weryfikacyjnej, zgodnie z którym w wyniku reprywatyzacji Warszawa straciła 21,5 miliarda złotych.

Poręba wyjaśnił, że spacer ma pokazać „o co tak naprawdę chodzi w tych wyborach i jak władza w Warszawie wyglądała, jeżeli chodzi o relacje jej z obywatelami”. Celem konferencji miało być także pokazanie miejsc, które jak mówił „zostały przejęte przez hulającą tutaj za czasów rządów PO mafię reprywatyzacyjną”.

„Kolejne kamienice, które Warszawa może stracić, jeżeli dalej będzie rządziła PO, która pokazała już, że oddawanie nieruchomości to nie jest dla niej żaden problem”- wtórował mu Patryk Jaki, wskazując znajdujące się nieopodal kamienice. Dodał, że podczas rządów Platformy Obywatelskiej w stolicy „oddano takich nieruchomości ponad 2 tysiące”.

d24ubgw

Podziel się opinią

Share
d24ubgw
d24ubgw