Trwa ładowanie...

Patryk Jaki: jeżeli dalej będzie rządziła Platforma Obywatelska, Warszawa może stracić kolejne kamienice

Patryk Jaki, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy, na wczorajszej konferencji prasowej ostrzegał przed wyborem kandydata Platformy Obywatelskiej w nadchodzących wyborach- podaje PAP.

Patryk Jaki: jeżeli dalej będzie rządziła Platforma Obywatelska, Warszawa może stracić kolejne kamieniceŹródło: PAP/EPA
d3t2z8v
d3t2z8v

Platforma Obywatelska pokazała, że oddawanie nieruchomości to dla niej żaden problem; jeżeli dalej będzie rządziła PO, Warszawa może stracić kolejne kamienice”- powiedział Jaki. Konferencja prasowa została zorganizowana przed kamienicą na ul. Poznańskiej 3. Uczestniczył w niej również szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba i wiceprzewodniczący Komisji Weryfikacyjnej Sebastian Kaleta. Podczas spaceru, kandydat PiS na prezydenta, pokazywał budynki objęte roszczeniami. Politycy powoływali się na raport komisji weryfikacyjnej, zgodnie z którym w wyniku reprywatyzacji Warszawa straciła 21,5 miliarda złotych.

Poręba wyjaśnił, że spacer ma pokazać „o co tak naprawdę chodzi w tych wyborach i jak władza w Warszawie wyglądała, jeżeli chodzi o relacje jej z obywatelami”. Celem konferencji miało być także pokazanie miejsc, które jak mówił „zostały przejęte przez hulającą tutaj za czasów rządów PO mafię reprywatyzacyjną”.

„Kolejne kamienice, które Warszawa może stracić, jeżeli dalej będzie rządziła PO, która pokazała już, że oddawanie nieruchomości to nie jest dla niej żaden problem”- wtórował mu Patryk Jaki, wskazując znajdujące się nieopodal kamienice. Dodał, że podczas rządów Platformy Obywatelskiej w stolicy „oddano takich nieruchomości ponad 2 tysiące”.

d3t2z8v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t2z8v