Trwa ładowanie...

Pendolino na każdą kieszeń? Za ile pojedziemy z Warszawy do innych miast?

Pasażerowie będą mogli korzystać z Pendolino na trasach między Warszawą i Krakowem, Katowicami, Wrocławiem oraz Trójmiastem

Pendolino na każdą kieszeń? Za ile pojedziemy z Warszawy do innych miast?
d13pg4d
d13pg4d

15 listopada rusza przedsprzedaż biletów na przejazdy nowymi pociągami kategorii EIC Premium (Pendolino). PKP szykuje promocje - chce zachęcić nas do podróżowania pociągami.

Ceny będą zaczynać się od 49 zł, a po wyczerpaniu puli najtańszych biletów będzie można skorzystać ze zniżek w przedsprzedaży. Najpierw udostępnione zostaną bilety z 30% rabatem, a następnie z 20% i 10% zniżką. Po wyprzedaniu biletów w niższych cenach zaczną obowiązywać stawki bazowe.* Pule biletów z rabatami (30%, 20%, 10%) będą limitowane*. Zgodnie z zasadą „wcześniej - taniej” bilety w atrakcyjnych cenach zakupią osoby planujące podróż z wyprzedzeniem. Obowiązywać będą także ulgi ustawowe.

Do Krakowa z Warszawy zapłacimy więc 49, 130 lub 150 zł. Podobnie za jazdę do Trójmiasta i Katowic. Trochę więcej zapłacimy za jazdę do Wrocławia - najtańszy biet kosztuje 50 zł, potem podobnie jak do innych miast - 130 i 150 zł. Bilety będzie można kupić w kasach, biletomatach lub przez stronę internetową.

Jak długo będziemy podróżować? Czas jazdy z Warszawy do Krakowa: 2 godz. 24-27 min, w przeciwną stronę 2 godz. 27 min (wszystkie pociągi zatrzymają się na stacji Warszawa Zachodnia). Czas jazdy z Warszawy do Katowic - 2 godz. 28 min. Czas jazdy z* Gdyni do Warszawy* - 3 godz. 23 min, (Z Gdyni do Krakowa 5 godz. 53 min), Czas jazdy z Warszawy do Wrocławia 3 godz. 41-42 minuty.

d13pg4d

Obecnie składy przechodzą testy, tak by od 14 grudnia kursować z pasażerami pomiędzy Warszawą a Trójmiastem, Krakowem, Katowicami i Wrocławiem. PKP Intercity odebrało właśnie pierwsze dwa pociągi. Jak zapewniła WawaLove.pl Zuzanna Szopowska, rzeczniczka PKP PL, *we wszystkich wagonach pociągów Pendolino pojawi się Wi-Fi. *

d13pg4d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13pg4d